Sztos 2

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Sztos 2 (Film (2011) Reż.Olaf Lubaszenko) ,

Artykuły - Sztos 2 (15)

 • Ponad 100 tys. widzów na "Sztosie 2"

  Ponad 100 tys. widzów na "Sztosie 2"

  Najnowszy film Olafa Lubaszenki "Sztos 2", zebrał na otwarciu najwięcej widzów spośród wszystkich, dotychczasowych filmów zrealizowanych przez reżysera. Do tej pory żadna z nich nie przekroczyła w pierwszy weekend progu stu tysięcy widzów.
 • "Sztos 2": Spontaniczne oklaski

  "Sztos 2": Spontaniczne oklaski

  "Może nie warto brać słów krytyka za dobrą monetę, lecz spontaniczne oklaski po pokazie prasowym filmu Sztos 2, który odbył się 19 stycznia w centrum londyńskiego West Endu dobrze wróży premierze nowej komedii Olafa Lubaszenki" - napisał recenzent "Screen Daily", Philip Bergson.
 • Szyc: Mocny trening przepony

  Szyc: Mocny trening przepony

  Borys Szyc zagrał jedną z głównych ról w najnowszym filmie Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Artysta dołączył tym samym do "starej gwardii" pierwszego Sztosu" z 1997 roku.
 • Widzowie są kompletnie nieprzewidywalni

  Widzowie są kompletnie nieprzewidywalni

  Bartłomiej Topa zagrał jedną z głównych ról w filmie Olafa Lubaszenki "Sztos 2". Artysta zdradza kulisy pracy nad kontynuacją kinowego hitu sprzed lat.
 • Hugh Grant na premierze filmu "Sztos 2"

  Hugh Grant na premierze filmu "Sztos 2"

  Jeden z najseksowniejszych i najbardziej romantycznych gwiazdorów w historii kina, uwielbiany przez kobiety bon vivant i jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich aktorów - Hugh Grant, zapowiedział swoją obecność na londyńskiej premierze najnowszej komedii Olafa Lubaszenki "Sztos 2" - poinformowali organizatorzy premiery.

Filmy - Sztos 2 (8)