Sztajemka

Artykuły - Sztajemka (7)

 • Bzyk (Wu-Hae) startuje w wyborach: "Nie jestem zbawcą"

  Bzyk (Wu-Hae) startuje w wyborach: "Nie jestem zbawcą"

  Szykujący się do premiery nowej płyty "Dziki kraj" wokalista Bzyk grupy Wu-Hae zapowiedział, że wystartuje w październikowych wyborach samorządowych do Rady Miasta Krakowa.
 • Bzyk i Sztajemka: No i jak?

  Bzyk i Sztajemka: No i jak?

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "No i jak?" promujący wydaną pod koniec października płytę "Stary, zły, brzydki" projektu Bzyk i Sztajemka.
 • Bzyk i Sztajemka: "Stary, zły i brzydki" (nowa płyta)

  Bzyk i Sztajemka: "Stary, zły i brzydki" (nowa płyta)

  W piątek 30 września rusza jesienna trasa koncertowa Bzyka ze Sztajemką oraz legendarnej grupy Zacier. Nie zabraknie premierowych utworów obu zespołów.
 • Nowa Huta Alternative: Kazik w roli gwiazdy

  Nowa Huta Alternative: Kazik w roli gwiazdy

  Legenda polskiej sceny muzycznej Kazik Staszewski przyjedzie w sobotę (10 września) do Krakowa, by wystąpić przed publicznością w nowohuckim klubie Kwadrat. Koncert odbędzie się w ramach festiwalu muzyki niezależnej Nowa Huta Alternative.
 • Sztajemka: Dancing polo rusza do akcji

  Sztajemka: Dancing polo rusza do akcji

  "Są trzy składniki, które ukształtowały krakowskie dancing polo, a także miały niebagatelny wpływ na powstawanie przebojów Sztajemki. To alkohol, muzyka i kobiety" - tak o sobie mówią muzycy Sztajemki, w składzie której znajdziemy muzyków z nowohuckiej grupy Wu-Hae.
 • Ach, te wakacje!

  Ach, te wakacje!

  Formacja Sztajemka to rozrywkowy projekt tworzony przez muzyków znanych z nowohuckiej formacji WU-HAE. - Gramy pieśni lekkie, łatwe i przyjemne - mówią członkowie Sztajemki. Jedną z nich jest "Ach, te wakacje!", do której klip możecie oglądać tylko w INTERIA.PL.
 • Pieśni lekkie, łatwe i przyjemne

  Pieśni lekkie, łatwe i przyjemne

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać piosenki "Murka" nowego projektu Sztajemka, którego pomysłodawcami są członkowie nowohuckiej grupy Wu-Hae.