sztabki złota

Artykuły - Sztabki złota (-1)

 • Jaką drogę pokonuje złota sztabka zanim trafi do klienta?

  Jaką drogę pokonuje złota sztabka zanim trafi do klienta?

  Błyszczą się, przyciągają wzrok i są warte naprawdę dużo - złote sztabki od zawsze kojarzyły się z luksusem i bogactwem. Skąd się biorą złote sztabki? Najbezpieczniejszą formą lokowania pieniędzy w złoto jest wybór sztabek pochodzących od producentów akredytowanych przez londyńską giełdę.
 • 10 sposobów na zakup tańszego złota

  10 sposobów na zakup tańszego złota

  Nawet o połowę tańszy może być przemyślany zakup złotej monety lub sztabki. Open Finance doradza jak taką transakcję przeprowadzić możliwie korzystnie, bo pośpiech jest w tym wypadku złym doradcą.
 • Uważaj, gdy kupujesz złoto. Niektóre sztabki trudniej sprzedać

  Uważaj, gdy kupujesz złoto. Niektóre sztabki trudniej sprzedać

  Złote sztabki o tej samej gramaturze, próbie złota, tylko z pozoru mogą być identyczne. Jedna może okazać się droższa, a druga tańsza i bardziej problematyczna w sprzedaży. Na czym polega ten fenomen i jak wybierać złote sztabki?
 • Złote sztabki dobrze sprzedają się w Europie

  Złote sztabki dobrze sprzedają się w Europie

  W drugim kwartale tego roku globalny popyt na złoto wyniósł 914,9 t i w porównaniu z ubiegłym rokiem spadł o 12 proc., choć niektóre regiony, w tym przede wszystkim Europa, odnotowały wyraźny wzrost zakupów kruszcu - informuje dziś Światowa Rada Złota (WGC). Spadek światowego popytu to przede wszystkim wynik zmniejszonych zakupów ze strony mieszkańców Chin i Indii.
 • Złoto będzie tanieć. Ceny mogą być najniższe od czterech lat

  Złoto będzie tanieć. Ceny mogą być najniższe od czterech lat

  Ceny złota mimo ostatniej korekty pozostają w dłuższym trendzie spadkowym i będą dalej się obniżać. Inwestorów do wyprzedaży kruszcu skłaniają dobre sygnały płynące z amerykańskiej gospodarki i oczekiwanie podwyższenia stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. W tym roku możliwy jest spadek poniżej ceny 1200 dolarów za uncję - najniższej od 2010 r
 • Oskarżony o oszustwa przy sprzedaży sztabek złota w internecie

  Oskarżony o oszustwa przy sprzedaży sztabek złota w internecie

  - O oszustwa przy internetowej sprzedaży sztabek złota na portalu aukcyjnym oskarżyła krakowska prokuratura 39-letniego Roberta B. - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.
 • Oskarżony o oszustwa przy sprzedaży sztabek złota w internecie

  O oszustwa przy internetowej sprzedaży sztabek złota na portalu aukcyjnym oskarżyła krakowska prokuratura 39-letniego Roberta B. - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.
 • Podejrzany o oszustwa przy sprzedaży sztabek złota w internecie

  O oszustwa przy internetowej sprzedaży sztabek złota na portalu aukcyjnym oskarżyła krakowska prokuratura 39-letniego pracownika jednego z banków spółdzielczych Roberta B. - poinformowała w czwartek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.
 • Kliknij sobie sztabkę złota

  Kliknij sobie sztabkę złota

  Polska to nie Zjednoczone Emiraty i automatów ze złotem jeszcze nie mamy. Ale Mennica Polska z bankami uruchamia sklepy internetowe, w których cenny kruszec będzie można kupić kliknięciem myszki - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Filmy - Sztabki złota (1)