Szlachetna Paczka

Artykuły - Szlachetna Paczka (198)

 • Runmageddon i Szlachetna Paczka ruszają z unikalnym projektem integracji pracowników!

  Runmageddon i Szlachetna Paczka ruszają z unikalnym projektem integracji pracowników!

  Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka to nowa inicjatywa promująca i kształtująca postawy prospołeczne wśród pracowników firm. Wezmą oni udział w specjalnych edycjach Runmageddonu, z których dochód zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki. To polska odpowiedź na światowe trendy w biznesie i nowatorska formuła działań CSR.
 • Pół miliona w trzy minuty! Sport-up 2018

  Pół miliona w trzy minuty! Sport-up 2018

  Prawie 40 firm zgłosiło się do konkursu na najlepszy sportowy start-up roku. To pierwsza taka inicjatywa w tej branży w Polsce. 25 stycznia podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki w Krakowie dziesięciu finalistów powalczy o nagrody wartości 500 tys. zł. Swoje pomysły na nowatorskie połączenie sportu przedstawią podczas pitchingów, czyli krótkich, trzyminutowych prezentacji, które zadecydują o ich przyszłości.
 • "Szlachetna Paczka" od Donalda Tuska

  Wózek rehabilitacyjny dla 6-latki, trylogia Tolkiena dla jej mamy i wiertarko-wkrętarka dla taty znalazły się w paczce przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska z małżonką oraz jego współpracowników. Prezenty z Brukseli trafią do rodziny wybranej w akcji "Szlachetna Paczka".
 • Szlachetna Paczka od skoczków narciarskich. Łzy Adama Małysza

  Szlachetna Paczka od skoczków narciarskich. Łzy Adama Małysza

  - Kiedy słyszę takie historie, mam łzy w oczach. Ale cieszę się, że możemy pomóc je zmieniać - powiedział Adam Małysz. Jak co roku, wspólnie z trenerem i zawodnikami narodowej reprezentacji skoczków narciarskich przekazał prezenty dla jednej z rodzin włączonych do projektu Szlachetna Paczka. Stoch i spółka wsparli panią Ewę i pana Roberta, wychowujących niepełnosprawnego Kacpra.
 • Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Szlachetnej Paczki

  Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką Szlachetnej Paczki. Mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej już od lat pomaga tej organizacji, ale teraz jeszcze bardziej zaangażuje się w pomoc potrzebującym. - Planuję także namówić moich sponsorów i partnerów biznesowych, aby także włączyli się do tej wspaniałej akcji - powiedziała podczas spotkania w Warszawie.
 • Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na warszawskim Torwarze. Znany ksiądz Jacek Stryczek pobił się z wicemistrzem olimpijskim w zapasach Andrzejem Supronem. Całe zajście zarejestrowały kamery podczas IV Gali Biznes Boxing Polska.
 • Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Twardy wzrok, skrzyżowane pięści. Walczą, by Polacy również potrafili walczyć: o samych siebie i o innych. Już 13 maja Ksiądz Jacek Wiosna Stryczek zmierzy się ze znanym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. Staną naprzeciw siebie w ringu, by zawalczyć dla Szlachetnej Paczki pod hasłem "Walczę o ludzi".
 • Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Kto z najwybitniejszych polskich sportowców wierzy w Mikołaja, kto był grzeczny i spodziewa się prezentu, a kto już teraz wie, że pod choinką znajdzie rózgę? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby mieli piękne święta.
 • Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Jaki był najpiękniejszy prezent, który Robert Lewandowski znalazł pod choinką i o czym marzyła Agnieszka Radwańska, kiedy miała kilka lat? W specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby i oni mieli piękne święta.
 • Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Czy mistrzynię olimpijską Anitę Włodarczyk da się zagonić do przedświątecznego sprzątania? Co Rafał Majka robi w każdy wigilijny poranek? I jaka jest ulubiona wigilijna potrawa Mai Włoszczowskiej? Zobaczcie jak spędzają święta polscy sportowcy. W tym przedświątecznym tygodniu, w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby oni również mieli piękne święta!

Filmy - Szlachetna Paczka (43)

 • Królowa polskiego driftu Karolina Pilarczyk o swojej pasji

  Zrezygnowałam z życia rodzinnego, ale ten sport jest tak niezwykły, że nie myślę, żeby cokolwiek mi zabrał – powiedziała w rozmowie z Interią mistrzyni Europy w drifcie samochodowym Karolina Pilarczyk. Spotkaliśmy ją podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
 • Twórca Runmageddonu: Warto było postawić wszystko na jedną kartę

  Pracowałem po nocach, spałem po trzy, cztery godziny przez pół roku, żeby się do tego pierwszego Runmageddonu przygotować i było to fantastyczne wyzwanie, z którym chętnie się mierzyłem – mówił Jarosław Bieniecki, twórca Runmageddonu i mówca motywacyjny. Na temat trudnych początków realizacji swojego pomysłu rozmawiał z nami podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
 • Magdalena Fularczyk-Kozłowska: Na sukces pracowałam 16 lat

  W mojej wioślarskiej karierze blisko siedemnaście lat nie było usłane różami. Było mi bardzo ciężko, ale dziś już wiem, że to wszystko działo się z jakiejś przyczyny. Sukces okupiony cierpieniem, czy to kontuzją czy prywatnymi sprawami, jednak bardziej cieszy i jest taki bardziej wartościowy – powiedziała Magdalena Fularczyk-Kozłowska, polska wioślarka i złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. O swojej karierze i ciężkiej pracy rozmawiała z nami podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
 • Ks. Stryczek: Bycie biednym jest nieznośnym stanem

  Uważam, że bycie biednym jest takim nieznośnym stanem. Znam wielu takich ludzi. Zawsze jesteś pod kreską, zawsze czujesz, że nie masz już następnego dnia, nie masz prawa do marzeń, że się nic dobrego nie wydarzy, że jesteś nikim. Ja tych ludzi chcę z tego smogu, z takiego dołowania wydobyć - mówił twórca Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości ks. Jacek Stryczek podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.