szesnastolatek

Artykuły - Szesnastolatek (5)

 • Formuła 1: Szesnastolatek za kierownicą bolidu

  Formuła 1: Szesnastolatek za kierownicą bolidu

  16-letni Malezyjczyk Nabil Jeffri jest najmłodszym kierowcą, który zasiadł w bolidzie Formuły 1 na oficjalnej sesji treningowej. W środę testował auto ekipy Lotus-Cosworth na torze w Cambridge.
 • Szesnastolatek strzelił gola w lidze hiszpańskiej

  Szesnastolatek strzelił gola w lidze hiszpańskiej

  Iker Muniain z Athletic Bilbao został najmłodszym strzelcem bramki w historii hiszpańskiej ekstraklasy. Piłkarz baskijskiej drużyny ustalił w 77. minucie wynik wyjazdowego meczu z Realem Valladolid (2:2) w wieku 16 lat i 289 dni.
 • Manekin pilnie poszukiwany

  Do niecodziennej kradzieży doszło w Elblągu: policja poszukuje... manekina, którego sprzed sklepu ukradł już wcześniej notowany szesnastolatek.
 • Lindgren i Wolbert w ZKŻ Kronopol

  Zielonogórski Klub Żużlowy wzbogacił swoją kadrę o dwóch nowych zawodników. Na sobotniej konferencji w siedzibie klubu kontrakty podpisali dwaj obcokrajowcy - dwudziestoletni Szwed Fredrik Lindgren i szesnastolatek z Niemiec, Kevin Wolbert.
 • Śniardwy: Utonął szesnastolatek

  Szesnastoletni chłopiec utonął wczoraj w wypadku żaglówki na jeziorze Śniardwy. Chłopiec przebywał na obozie w Rucianem-Nidzie, zorganizowanym przez jedno z liceów z podwarszawskiego Piaseczna. Opiekunowie zabrali swoich podopiecznych na rejs 6 żaglówkami. Na pokładzie każdej łodzi znajdowały się osoby z uprawnieniami sternika.