szef FBI

Artykuły - Szef FBI (5)

 • Kulisy oświadczenia szefa FBI

  Kulisy oświadczenia szefa FBI

  Zabiegi Białego Domu i Departamentu Stanu, upór i przekonanie o niesłusznej krytyce szefa FBI oraz długa rozmowa z polskim ambasadorem w Waszyngtonie. Polskie Radio poznało kulisy decyzji Jamesa Comeya o wydaniu oświadczenia, w którym żałuje zestawienia Polski z Niemcami w kontekście Holocaustu.
 • Ambasador USA w Polsce wezwany do MSZ

  Ambasador USA w Polsce wezwany do MSZ

  - Słowa szefa FBI nie są stanowiskiem rządu USA - zapewnia ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce. Stephen Mull rozmawiał z dziennikarzami w Warszawie. Powiedział, że jutro może być oświadczenie szefa FBI w sprawie jego wypowiedzi o współudziale Polaków za Holokaust.
 • Niepokojący homoseksualny wątek

  Niepokojący homoseksualny wątek

  Doradcy mają wątpliwości co do roli Leonadro DiCaprio - według których grany przez niego szef FBI miałby być... gejem - są oni przekonani, że plotki o domniemanym homoseksualizmie J. Edgara Hoovera są nieprawdą.
 • To pewne: DiCaprio szefem FBI!

  To pewne: DiCaprio szefem FBI!

  Leonardo DiCaprio wcieli się w postać J. Edgara Hoovera w biograficznym filmie o szefie FBI w reżyserii Clinta Eastwooda - poinformował portal Deadline.
 • Clint Eastwood o szefie FBI

  Clint Eastwood o szefie FBI

  Clint Eastwood nie zwalnia tempa. Kolejnym filmem 80-letniego reżysera będzie biografia dyrektora FBI - J. Edgara Hoovera - czytamy w "Hollywood Reporter".

Filmy - Szef FBI (5)