szef

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szef (Film (2014)[Chef] Reż.Jon Favreau) ,

Artykuły - Szef (145)

Filmy - Szef (8)

 • Czy szef może nas zwolnić przez wiek lub wagę?

  Pewna azjatycka linia lotnicza zakończyła współpracę z kilkoma stewardessami, wśród nich była osoba, która przekroczyła regulaminowy limit wagi, który narzuca się pracownikom tej linii. Czy w Polsce szef może zwolnić pracowników z powodu wieku lub wagi? Wyjaśnił to radca prawny Przemysław Ligęzowski. – Nikogo nie możemy dyskryminować ze względu na cechy osobiste – zaznaczył. Co może znaleźć się w regulaminie firmy, a co nie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Młody słoń pokazał kto tu rządzi

  Młody słoń chciał pogonić turystów, który byli uczestnikami safari w parku narodowym w RPA. Na szczęście, skończyło się tylko na strachu, a zwierzę pobiegło w innym kierunku.
 • Kot pokazał psu, kto jest szefem

  "Żyć jak pies z kotem" - każdy zna to powiedzenie. Jednak nie pasuje ono do bohaterów tego filmiku. Zwierzęta żyją w jednym domu i często wspólnie spędzają czas na zabawie. Tym razem postanowili zagrać w tenisa. Kto wygrał mecz? (STORYFUL/x-news)
 • Kredyt poręczony szefowi przez pracownika. Jak uratować się z takiej pułapki

  Szef namówił pracownika, aby ten poręczył kredyt. Firma popadła w długi. Pracownik miał na utrzymaniu rodzinę, a bank zażądał od niego spłaty 2 mln zł. Prawdziwa historia, jednak nawet z takiej sytuacji można się uratować. - Poręczyciel popadł w ogromne tarapaty finansowe - mówi w rozmowie z MarketNews24 Grzegorz Baran z kancelarii Baran & Pluta. - Gdy dał się namówić na poręczenie kredytu, spółka była w świetnej sytuacji finansowej, ale zarząd firmy zdefraudował te pieniądze. O tym, jak w takiej sytuacji poręczyciele mogą się uratować przed egzekucją długu, w materiale wideo.