szczytno

Synonimy:
Szczytnie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Szczytno (26)

 • Było kilka stopni mrozu, a 4-latka chodziła po podwórku 
w klapkach

  Było kilka stopni mrozu, a 4-latka chodziła po podwórku 
w klapkach

  4-letnia dziewczynka, ubrana jedynie w cienkie spodnie, koszulkę z krótkim rękawem i gumowe klapki chodziła po jednej ulic w Szczytnie. W tym czasie termometry wskazywały kilka stopni poniżej zera. Okazało się, że dziecko wykorzystując nieuwagę domowników, opuściło mieszkanie - informuje policja.
 • Śledztwo ws. więzień CIA w Polsce: Al-Hawsawi pokrzywdzony?

  Śledztwo ws. więzień CIA w Polsce: Al-Hawsawi pokrzywdzony?

  W poniedziałek Sąd Rejonowy w Szczytnie ma zdecydować, czy Saudyjczyk Mustafa Al-Hawsawi może być pokrzywdzonym w śledztwie dot. tajnych więzień CIA w Polsce. Prokuratura Apelacyjna w Krakowie, która prowadzi śledztwo, takiego statutu a-Hawsawiemu nie przyznała.
 • W Szczytnie rozmowy ostatniej szansy. Uratują pracę dla 400 ludzi?

  Zakład produkcji mebli FS Favorit z mazurskiego Szczytna nie przedstawił oczekiwań ws. pomocy ze strony lokalnych władz. Jest jednak cień szansy, że pracownicy nie stracą zatrudnienia.
 • Fabryka mebli ze Szczytna do likwidacji. Ponad 400 osób pójdzie na bruk?

  Fabryka mebli ze Szczytna do likwidacji. Ponad 400 osób pójdzie na bruk?

  Zakład produkcji mebli FS Favorit Furniture w Szczytnie (Warmińsko-Mazurskie) zostanie zlikwidowany. Pracę ma stracić 419 osób. Spółka tłumaczy zamknięcie zakładu "trudną sytuacją ekonomiczną i brakiem spodziewanych zysków w rozsądnym czasie".
 • Warmińsko-Mazurskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 53

  Warmińsko-Mazurskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 53

  Dziewięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wypadku w miejscowości Korpele na drodze krajowej nr 53 ze Szczytna do Olsztyna. Trasa będzie zablokowana przez ok. cztery godziny - poinformowała w środę warmińsko-mazurska policja.
 • Złe policyjne rachunki

  Złe policyjne rachunki

  Śledczy przyglądają się przetargom w policyjnej szkole w Szczytnie - ujawnia "Rzeczpospolita".
 • Open Mind Festival: Warszawa zamiast Szczytna

  Open Mind Festival: Warszawa zamiast Szczytna

  Nowy festiwal muzyczny Open Mind miał się odbyć w Szczytnie, jednak ze względu na niesławne skojarzenia z Hunterfestem, organizatorzy postanowili przenieść imprezę do Warszawy. Główną gwiazdą jest grupa The Cult.
 • Sąd: Eksmisja Polaków z domu Agnes Trawny

  Sąd: Eksmisja Polaków z domu Agnes Trawny

  Sąd Okręgowy w Olsztynie zdecydował, że rodziny Moskalików i Głowackich mają się wyprowadzić z domu mieszkającej w Niemczech Agnes Trawny. Sąd zastrzegł jednak, że wydanie Trawny lokalu jest wstrzymane do czasu zapewnienia przez gminę obu rodzinom lokali socjalnych.
 • Tarja Turunen na Hunter Fest

  Tarja Turunen na Hunter Fest

  Jedną z gwiazd tegorocznej edycji Hunter Fest w Szczytnie będzie Tarja Turunen, była wokalistka symfometalowego zespołu Nightwish.
 • Motorhead w Polsce

  Motorhead w Polsce

  Na oficjalnej stronie słynnej brytyjskiej grupy Motorhead pojawiła się informacja, że zespół będzie jedną z gwiazd tegorocznej odsłony Hunter Fest w Szczytnie.