szczur

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szczur (ssak) ,

Artykuły - Szczur (17)

 • Inwazja szczurów w Rosji. "To potwory"

  Inwazja szczurów w Rosji. "To potwory"

  Rosyjskie szczury przestają bać się ludzi i wchodzą do mieszkań i domów. Tylko w Moskwie ponad setka osób została w tym roku pogryziona przez te szkodniki.
 • Naukowcy wydrukowali trójwymiarowy szkielet szczura

  Naukowcy wydrukowali trójwymiarowy szkielet szczura

  Naukowcom udało się wydrukować model szkieletu szczura w 3D. Czy to osiągnięcie ma jakieś praktyczne zastosowanie, czy powinno być traktowane jako ciekawostka?
 • W Timorze Wschodnim odkryto kości szczura olbrzyma

  Kości dużego szczura nieznanego wcześniej gatunku odkryto w Timorze Wschodnim - informuje serwis EurekAlert. Zdaniem odkrywców, był to największy szczur, jaki kiedykolwiek żył na Ziemi. Według szacunków ważył ok. sześciu kilogramów.
 • Nornica czy szczur? Co odwróciło uwagę od Obamy

  Nornica czy szczur? Co odwróciło uwagę od Obamy

  Duże poruszenie wzbudził w Waszyngtonie gryzoń, który w czwartek przebiegł tuż przed przemawiającym prezydentem Barackiem Obamą. W dyskusję na temat gatunku stworzenia włączyli się nawet przedstawiciele Białego Domu.
 • Popsute piosenki Kim Nowak

  Popsute piosenki Kim Nowak

  Do sklepów właśnie trafia debiutancka płyta grupy Kim Nowak - nowego projektu braci Waglewskich: Fisza i Emade.
 • Znaleziono nowy gatunek wielkiego szczura

  Znaleziono nowy gatunek wielkiego szczura

  Nieznany do tej pory gatunek wielkiego szczura znaleziono w dżungli Papui-Nowej Gwinei - podaje w poniedziałek portal internetowy BBC.
 • Dochody ZUS zagrożone?

  Dochody ZUS zagrożone?

  We wtorek ZUS zaciągnął kredyt na 200 mln zł. W kasie FUS w 2009 roku może zabraknąć od 5 do 8 mld zł - poinformowała w środę Maria Szczur, wiceprezes ZUS.
 • Powołanie członka Zarządu Pana Jacka Szczur.

  Raport bieżący nr 16/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki DREWEX S.A., zgodnie z § 5 ust. 1 pkt 22) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim informuje, że w dniu 25 czerwca 2009 roku Rada Nadzo
 • "Szczur" na drodze

  "Szczur" na drodze

  Pomimo że swój żywot już dawno powinny zakończyć na złomowisku, na przekór wszystkiemu i wszystkim ruszają w trasę.
 • C-BooL: Szczur w wielkim mieście

  C-BooL: Szczur w wielkim mieście

  Taneczne nagranie "Would You Feel" od dłuższego czasu sieje zamieszanie na klubowych listach przebojów. Za tym utworem stoi DJ o pseudonimie C-BooL. Niedawno do "Would You Feel" powstał animowany teledysk, który w szybkim tempie znalazł się w czołówce najczęściej odtwarzanych na stronach INTERIA.PL. Pokazuje on szarego szczura, szukającego miłości w wielkim mieście.