szczupła sylwetka

Artykuły - Szczupła sylwetka (5)

 • Zaburzenia snu a zaburzenia odżywiania

  Zaburzenia snu a zaburzenia odżywiania

  Czynników warunkujących stan naszego zdrowia i sylwetki jest naprawdę dużo. Lubimy niedoskonałości tłumaczyć niezależnymi od nas uwarunkowaniami zewnętrznymi. To taki ludzki, naturalny mechanizm.
 • Szybki powrót do formy

  Szybki powrót do formy

  Czy po porodzie naprawdę tak trudno odzyskać atrakcyjny wygląd? Nie! Odrzuć mity, zaufaj naszym radom i... wypiękniej na wiosnę!
 • Szczupły wygląd nie zawsze znaczy zdrowszy

  Szczupły wygląd nie zawsze znaczy zdrowszy

  Można być otyłym, ale mniej narażonym na zgon niż osoba o prawidłowej wadze, która ma brzuszek i zaburzenia metaboliczne. Potwierdziły to badania prezentowane na tegorocznym kongresie Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Amsterdamie.
 • Oddech, który odchudza

  Oddech, który odchudza

  Wystarczy odpowiednia technika oddychania, aby zapewnić sobie smukłą sylwetkę, przyznaje były aktor Miki Ryosuke. Na swoim przykładzie, Ryosuke udowadnia, że wystarczą dwie minuty ćwiczeń oddechowych dziennie, aby stracić kilka centymetrów w talii.
 • Megan Fox była za chuda?

  Megan Fox była za chuda?

  Portal The Wrap sugeruje, że prawdziwym powodem, dla którego Megan Fox nie wystąpi w kolejnej części "Transformers" była zbyt szczupła sylwetka aktorki.

Filmy - Szczupła sylwetka (1)

 • Późna wiosna to ostatni dzwonek na poprawę jakości skóry i wymodelowanie sylwetki na lato

  Najlepszym wstępem do tego, by pozbyć się zbędnych kilogramów, cellulitu czy niedoskonałości skóry, jest odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia. Wiele pań decyduje się również na drobne poprawki sylwetki proponowane przez specjalistów medycyny estetycznej. Najczęściej jest to redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie poszczególnych części ciała, usuwanie zbędnego owłosienia, a także poprawa jakości i elastyczności skóry. – Oczywiście są panie, które dbają o wygląd sylwetki przez cały rok, i to naprawdę procentuje w miesiącach wiosennych i letnich. Często jest jednak tak, że trochę usypiamy na okres zimowy, ciało zwykle przybiera kilka kilogramów i później jest bardzo trudno doprowadzić je do takiej formy, w jakiej chciałybyśmy, żeby było – mówi Ewa Rybicka, lekarz medycyny estetycznej. Dlatego wiosną i latem w gabinetach medycyny estetycznej bardzo dużą popularnością cieszą się szeroko rozumiane zabiegi pielęgnujące i modelujące sylwetkę. – Aby sylwetka wyglądała dobrze, kiedy wyjdziemy na plaże w miesiącach letnich, mniej więcej od marca należałoby zmodyfikować dietę i włączyć ćwiczenia. To jest podstawa do tego, żeby można było trochę poprawić swój wygląd, a jednocześnie polecam zabiegi, które będą mobilizowały skórę do tego, żeby się napięła, żeby miała ładny wygląd, żeby trochę zredukować ilość tkanki tłuszczowej – tłumaczy Ewa Rybicka.