Film - szczęście

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szczęście (Film (2007)[Happiness] Reż.Jin-ho Hur) ,

Artykuły - Szczęście (18)

 • Piróg: Podziwiam tych ludzi

  Piróg: Podziwiam tych ludzi

  Śmiech, łzy, stres, szczęście, realizowanie marzeń, podcięcie skrzydeł... To emocje towarzyszące uczestnikom castingów do popularnych programów rozrywkowych. Michał Piróg opowiada o przeżyciach i obserwacjach uczestników w "You Can Dance" oraz "Top Model. Zostań modelką".
 • Jolie: Na szczęście jest Brad

  Jolie: Na szczęście jest Brad

  Angelina Jolie odwiedziła w weekend Tokio promując thriller "Salt". Przy okazji aktorka rozwiała wątpliwości w związku z krążącymi w środowisku plotkami na temat chwiejności jej związku z Bradem Pittem.
 • Istnieje życie po "Lostach"

  Istnieje życie po "Lostach"

  Świat chłopaka z Luizjany stanął na głowie, gdy został modelem. - Potem trafiłem do filmu i... woda sodowa uderzyła mi do głowy - mówi Ian Somerhalder, znany z seriali "Lost: Zagubieni" i "Pamiętniki wampirów".
 • Zmarł wybitny scenarzysta Jerzy Stefan Stawiński

  Zmarł wybitny scenarzysta Jerzy Stefan Stawiński

  W sobotę rano w swoim mieszkaniu w Warszawie na Mokotowie zmarł prozaik, współtwórca polskiej szkoły filmowej, wybitny scenarzysta Jerzy Stefan Stawiński - poinformował w sobotę PAP wnuk zmarłego Paweł Stawiński.
 • Downey Jr: Poważny superbohater

  Downey Jr: Poważny superbohater

  - Pierwszym filmem o superbohaterze, jaki zobaczyłem w swoim życiu, był "Superman" z 1978 roku, w którym występował Marlon Brando - wspomina Robert Downey Jr.
 • "Taniec...": Wygra po raz trzeci?

  "Taniec...": Wygra po raz trzeci?

  Stefano Terrazzino jest wyrozumiałym nauczycielem, ale jednej rzeczy nie toleruje - lenistwa. Na szczęście trafia na pracowite gwiazdy.
 • Pół wieku "Zezowatego szczęścia"

  Pół wieku "Zezowatego szczęścia"

  Filozoficzna powiastka filmowa - tak jedną z najważniejszych komedii w historii polskiego kina, "Zezowate szczęście", określają krytycy. 4 kwietnia minęło dokładnie pół wieku od premiery filmu Andrzeja Munka, z Bogumiłem Kobielą w głównej roli Jana Piszczyka.
 • Orzeł dla Jana Stefana Stawińskiego

  Orzeł dla Jana Stefana Stawińskiego

  Wybitny scenarzysta filmowy Jerzy Stefan Stawiński, autor tekstów, na podstawie których powstały m.in. "Kanał" Andrzeja Wajdy oraz "Eroica" i "Zezowate szczęście" Andrzeja Munka, otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orzeł 2010 za Osiągnięcia Życia.
 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.
 • Kasprzykowski: Mam talent!

  Kasprzykowski: Mam talent!

  "Nie będę udawał skromności - uważam, że mam talent, inaczej nie brnąłbym w ten zawód, ale potrzebne jest jeszcze szczęście" - wyznaje Bartek Kasprzykowski, bohater seriali "Nad rozlewiskiem", "Teraz albo nigdy" oraz "Ranczo".