szczęście

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Szczęście (Film (2007)[Happiness] Reż.Jin-ho Hur) ,

Artykuły - Szczęście (1183)

 • Szczęście jest pracoodporne

  Szczęście jest pracoodporne

  Praca. Można na nią narzekać, ale trudno się bez niej obejść. Może być lepsza lub gorsza, ale niezaprzeczalnie jest fundamentem życia większości z nas. Wielu uważa złą pracę za powód swojego niezadowolenia w życiu. Czy rzeczywiście praca może nam odbierać radość życia? A jeśli tak, to czy zmieniając pracodawcę pomożemy swojemu szczęściu?
 • Co oddala nas od szczęścia?

  Co oddala nas od szczęścia?

  ​Niełatwo się z tym pogodzić, ale czasami sami oddalamy się od szczęścia! Paradoks, ale to niestety prawda. Nasze nastawienie determinuje nasze oczekiwania i zachowanie. Brzmi to może niezrozumiale, ale cierpliwości - poznajcie Magdę.
 • Zdrowie największą wartością w życiu

  Jak wynika z danych GUS, za najważniejszą wartość w życiu 66 proc. Polaków uważa zdrowie a 23 proc. rodzinę i szczęście rodzinne. Wśród trzech najbardziej istotnych wartości wymieniana jest również wiara religijna.
 • Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Usuń Facebooka, będziesz szczęśliwszy

  Żyjemy w świecie przepełnionym portalami społecznościowymi do tego stopnia, że nie pamiętamy jak wyglądało życie bez nich. Badania przeprowadzone przez Happiness Research Institute sugerują, że życie bez Facebooka, Twittera czy Instagrama wcale nie jest takie złe...
 • Eurostat: Poziom zadowolenia z życia obywateli UE. Gdzie jest Polska?

  Eurostat: Poziom zadowolenia z życia obywateli UE. Gdzie jest Polska?

  Eurostat przyjrzał się poziomowi zadowolenia z życia mieszkańców UE. Czy zależy on od bogactwa? Czym jest tzw. paradoks Easterlina?
 • Najwięcej szczęścia

  Najwięcej szczęścia

  Pierwsze kroki dziecka, pojednanie małżonków, wyjazd na wakacje - mamy same dobre wiadomości!
 • Powodzenie w inwestycjach nie zawsze idzie w parze z poczuciem szczęścia

  Powodzenie w inwestycjach nie zawsze idzie w parze z poczuciem szczęścia

  Inwestycje na giełdzie mogą przynieść duże zyski, ale niekoniecznie musi iść za tym szczęście inwestora. Poziom szczęścia z powodu zysku z inwestycji rośnie w szybkim tempie tylko na początkowym etapie bogacenia się. Potem napływ gotówki może jednak powodować negatywne skutki, które blokują odczuwanie satysfakcji z pomnażania kapitału.
 • Ufunduj kieszonkowe na Dzień Dziecka

  Ufunduj kieszonkowe na Dzień Dziecka

  Niełatwo dawać dziecku pieniądze tak, aby pomagały w wychowaniu, a nie je psuły. O ile warto regularnie wypłacać kieszonkowe, to już nagradzanie gotówką za wykonywanie obowiązków domowych, czy dobre stopnie może spowodować dużo więcej szkód niż pożytku - przekonuje psycholog.
 • Szczęścia można się nauczyć

  Szczęścia można się nauczyć

  Szczęście – najogólniej mówiąc – polega na tym, że człowiek lubi swoje życie. Jak można uzyskać taki stan? Wyniki badań naukowych pokazują, jak wiele dróg może prowadzić do szczęścia i co nam ono daje.

Filmy - Szczęście (16)