szczerość

Artykuły - Szczerość (38)

 • 7 rzeczy, których nie możesz powiedzieć swojej kobiecie

  7 rzeczy, których nie możesz powiedzieć swojej kobiecie

  Szczerość to podstawa związku - głoszą wszem i wobec kobiece czasopisma i różnego rodzaju poradniki. My oczywiście wiemy, że to zwykła bzdura. Są bowiem rzeczy, których swojej kobiecie nie powinieneś mówić pod żadnym pozorem. Jeśli nie wiesz o czym mowa, bądź przypadkiem zbłądziłeś w okolice pantofla, przypomnimy ci kilka podstawowych zagadnień...
 • Seks - najlepszy wykrywacz kłamstw

  Seks - najlepszy wykrywacz kłamstw

  Ukrywasz swoje pragnienia? Wstydzisz się powiedzieć o nich partnerowi? Twoje ciało i tak zdradzi, czego chcesz naprawdę!
 • Dżentelmen to idiota!

  Dżentelmen to idiota!

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych mężczyzn z Polsce. Słynny ze swoich ostrych wypowiedzi i uznanych przez wielu za skandaliczne, zachowań. Człowiek, który nie boi się mówić tego, co myśli – specjalnie dla EksMagazynu Jerzy Urban opowiada o swoich miłościach, miłostkach, kobietach w swoim życiu i typie „prawdziwego mężczyzny”.
 • A co? Płakać nie wypada?

  A co? Płakać nie wypada?

  Nie za bardzo przystojny, sepleni, ale jakimś cudem sprzedał milion płyt. Muniek Staszczyk, chłopak z biednej dzielnicy Częstochowy, do kariery miał pod górkę. Za co go ludzie kochają? "Szczerość czują", tak uważa.
 • Zdaniem specjalisty

  Nie warto udawać - partnerska szczerość zapobiega kryzysowi w związku.
 • Maroko: Do więzienia za szczerość

  Maroko znajduje się na niechlubnym, 127. miejscu listy "Prześladowców wolności prasy" - im niższe miejsce zajmuje kraj w tym rankingu, tym mniejszą swobodą cieszy się w nim prasa. Do więzienia można tu trafić nawet za... dyskutowanie o zdrowiu króla.

Filmy - Szczerość (1)