szczeniak

Artykuły - Szczeniak (11)

 • Szczeniak sprzed 18 000 lat

  Szczeniak sprzed 18 000 lat

  Naukowcy znaleźli w syberyjskiej wiecznej zmarzlinie szczątki liczącego 18 000 lat szczeniaka.
 • ​Interaktywny pies dla twojego dziecka

  ​Interaktywny pies dla twojego dziecka

  Twoje dziecko najbardziej na świecie marzy o tym, żeby znaleźć pod choinką małego pieska, a ty nie wyobrażasz sobie zwierzęcia w domu? Oto rozwiązanie, które pozwoli spełnić fantazję pociechy, a tobie oszczędzi kilku siwych włosów. Niedawno mieliśmy okazję zapoznać się z uroczym szczeniaczkiem. Nasz nowy czworonożny przyjaciel jest słodkim i rozbrajająco nieporadnym dalmatyńczykiem. Pewnie nie wyróżniałby się niczym od innych psiaków w okolicy, gdyby nie to, że jest... robotem.
 • Szczeniak przeżył miesiąc w zamkniętym aucie

  Szczeniak przeżył miesiąc w zamkniętym aucie

  Schronisko dla zwierząt w Kansas zajęło się psem, który przez miesiąc przebywał w zamkniętym samochodzie.
 • Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  - Donald Tusk jest zdolnym politykiem, potrafi odczytywać emocje społeczne. A raczej potrafił, bo teraz to się zmienia. Ostatnie wypowiedzi premiera kształtują mu wizerunek agresywnego szczeniaka, który pohukuje zamiast mówić merytorycznie. To hipokryzja i groteska. Nie można mówić "bądźmy razem", a potem opowiadać o internowaniu Jarosława Kaczyńskiego - mówi Marek Kochan, gość Kontrwywiadu RMF FM. "Sympatia mediów do Tuska słabnie. Gdyby dostał bardziej "po głowie" zobaczylibyśmy innego Tuska. Tuska z zaciśniętymi zębami."
 • Suka wyniosła szczeniaki z płonącego domu

  Suka wyniosła szczeniaki z płonącego domu

  O odważnej psiej mamie, która z płonącego domu wyniosła swoje 10-dniowe szczeniaki, czytamy na łamach Huffington Post.
 • "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  Szczeniak rasy bezwłosych psów peruwiańskich będzie idealny dla córek Baracka Obamy - orzekło stowarzyszenie miłośników tych psów, i przedstawiło już taką propozycję ambasadzie USA w Limie.
 • "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  Szczeniak rasy bezwłosych psów peruwiańskich będzie idealny dla córek Baracka Obamy - orzekło stowarzyszenie miłośników tych psów, i przedstawiło już taką propozycję ambasadzie USA w Limie.
 • Córki Obamy zasłużyły na szczeniaka

  Córki Obamy zasłużyły na szczeniaka

  Jedna z pierwszych obietnic, jakie złożył amerykański prezydent-elekt Barack Obama, dotyczyła szczeniaka dla córek.

Filmy - Szczeniak (78)

 • Mały głodomorek. Pies zaskoczył właścicieli

  Apetytu mu nie brakowało! Pewien uroczy szczeniak z ochotą wcinał przysmak z kubeczka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden, drobny szczegół. Oglądajcie do końca!
 • Wystawała tylko głowa. Akcja ratunkowa!

  Nie wiadomo, jak się tam znalazł, wiadomo było, że potrzebuje pomocy. Zobaczcie, w jakie tarapaty wpadł pewien szczeniak. Maluch zaklinował się w ekstremalnie ciasnej szczelinie. Nie miał miejsca, żeby ruszyć się w którąkolwiek ze stron. Na szczęście z pomocą przyszli mu ludzie. Żeby go wydobyć trzeba było kruszyć beton, pilnując jednocześnie, żeby psu nie stała się krzywda. Sądząc po wielkiej uldze, która ogarnęła ratowników i radości psiej mamy, było warto!
 • Psiak jest pełen obaw przed... swoją zabawką. Urocze

  Reakcja, którą ten szczeniak miał na widok gumowej piłki zaskoczyła wszystkich. Psiak obawiał się ukłuć, które sugerowała faktura zabawki. Właściciele pochwalili się wideo na Instagramie @Miss Winter, gdzie można zobaczyć również inne relacje z życia czworonożnego bohatera.
 • Szczeniak zainteresował się kawałkiem marchewki

  Szczeniakowi nie wiele trzeba do zabawy! Tak było i tym razem, gdy maluch zainteresował się kawałkiem marchewki. Zobaczcie, co z nią wyczyniał.