szczeniak

Artykuły - Szczeniak (11)

 • Szczeniak sprzed 18 000 lat

  Szczeniak sprzed 18 000 lat

  Naukowcy znaleźli w syberyjskiej wiecznej zmarzlinie szczątki liczącego 18 000 lat szczeniaka.
 • ​Interaktywny pies dla twojego dziecka

  ​Interaktywny pies dla twojego dziecka

  Twoje dziecko najbardziej na świecie marzy o tym, żeby znaleźć pod choinką małego pieska, a ty nie wyobrażasz sobie zwierzęcia w domu? Oto rozwiązanie, które pozwoli spełnić fantazję pociechy, a tobie oszczędzi kilku siwych włosów. Niedawno mieliśmy okazję zapoznać się z uroczym szczeniaczkiem. Nasz nowy czworonożny przyjaciel jest słodkim i rozbrajająco nieporadnym dalmatyńczykiem. Pewnie nie wyróżniałby się niczym od innych psiaków w okolicy, gdyby nie to, że jest... robotem.
 • Szczeniak przeżył miesiąc w zamkniętym aucie

  Szczeniak przeżył miesiąc w zamkniętym aucie

  Schronisko dla zwierząt w Kansas zajęło się psem, który przez miesiąc przebywał w zamkniętym samochodzie.
 • Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  - Donald Tusk jest zdolnym politykiem, potrafi odczytywać emocje społeczne. A raczej potrafił, bo teraz to się zmienia. Ostatnie wypowiedzi premiera kształtują mu wizerunek agresywnego szczeniaka, który pohukuje zamiast mówić merytorycznie. To hipokryzja i groteska. Nie można mówić "bądźmy razem", a potem opowiadać o internowaniu Jarosława Kaczyńskiego - mówi Marek Kochan, gość Kontrwywiadu RMF FM. "Sympatia mediów do Tuska słabnie. Gdyby dostał bardziej "po głowie" zobaczylibyśmy innego Tuska. Tuska z zaciśniętymi zębami."
 • Suka wyniosła szczeniaki z płonącego domu

  Suka wyniosła szczeniaki z płonącego domu

  O odważnej psiej mamie, która z płonącego domu wyniosła swoje 10-dniowe szczeniaki, czytamy na łamach Huffington Post.
 • "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  Szczeniak rasy bezwłosych psów peruwiańskich będzie idealny dla córek Baracka Obamy - orzekło stowarzyszenie miłośników tych psów, i przedstawiło już taką propozycję ambasadzie USA w Limie.
 • "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  "Mamy szczeniaka dla córek Obamy"

  Szczeniak rasy bezwłosych psów peruwiańskich będzie idealny dla córek Baracka Obamy - orzekło stowarzyszenie miłośników tych psów, i przedstawiło już taką propozycję ambasadzie USA w Limie.
 • Córki Obamy zasłużyły na szczeniaka

  Córki Obamy zasłużyły na szczeniaka

  Jedna z pierwszych obietnic, jakie złożył amerykański prezydent-elekt Barack Obama, dotyczyła szczeniaka dla córek.

Filmy - Szczeniak (171)

 • Szczeniak w domu i co dalej?

  Posiadanie szczeniaka to marzenie wielu miłośników psów. Trenerka czworonogów Małgo Bekas opowiedziała, jak zaopiekować się takim maluchem. Podkreśliła również, że jest to ogromna odpowiedzialność i okres wymagający dużej cierpliwości. Jak powinna wyglądać opieka nad szczeniakiem w trakcie izolacji? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Młody owczarek pobuszował w szafkach pod nieobecność właściciela

  Kto z nas nie słyszał o buszujących po domu szczeniakach? Wyjście do pracy właściciela to idealna okazja do harców! Tak było i w tym przypadku. Młody owczarek niemiecki imieniem Kilo wykorzystał swoje pięć minut i dokładnie przejrzał zawartość szafek z artykułami do higieny. Do tego stopnia, że opakowanie po papierze toaletowym posłużyło mu za designerski kostium.
 • Mały pies utknął w rurze odpływowej. Ratował go hydraulik

  Niebezpieczna przygoda dotknęła właścicielkę małego psa o imieniu Troopie. Szczenię wpadło do łazienkowej rury odpływowej. Na pomoc przyjechał hydraulik, który przyznał, że gdy odebrał telefon od zdenerwowanej kobiety i usłyszał o sprawie, myślał, że to żart. Wypadek okazał się jednak jak najbardziej poważny i ruszono z pomocą. Po wyjęciu i rozwierceniu rury wystarczyło wstrząsnąć nią delikatnie tak, żeby maluch mógł się wysunąć. Na szczęście Troopie wyszedł ze wszystkiego bez szwanku.
 • Mały corgi poznaje świat

  Corgi to rasa psów najbardziej pożądanych przez Brytyjczyków. Ten przedstawiciel swojej kategorii jest internetową gwiazdą. Nagranie przedstawia małego futrzaka w jego codziennym otoczeniu. (STORYFUL/x-news)