szczekanie

Artykuły - Szczekanie (8)

 • Hałaśliwy pies w bloku może uprzykrzyć życie mieszkańcom

  Hałaśliwy pies w bloku może uprzykrzyć życie mieszkańcom

  W przypadku uciążliwie zachowującego się sąsiada, właściciela hałaśliwych lub brudzących części wspólne zwierząt wspólnota może zażądać nawet sprzedaży jego mieszkania w drodze licytacji. To jednak najbardziej radykalny i ostateczny środek. Rozwiązywanie problemu należy zacząć od rozmowy, która zwykle wystarcza. Kolejnym krokiem jest zaangażowanie administracji i zbieranie dokumentów dotyczących nadużyć porządku oraz spokoju domowego.
 • Pieskie wycie, czyli co zrobić, gdy pies sąsiada nieustannie szczeka

  Pieskie wycie, czyli co zrobić, gdy pies sąsiada nieustannie szczeka

  Najlepszy przyjaciel jednego człowieka czasem może okazać się wrogiem drugiego - sąsiada. Hałasujący pupil, który zakłóca spokój wspólnoty, może doprowadzić do sąsiedzkiej wojny. Rozwiązanie leży w przepisach, jednak warto po ludzku podejść do tej zwierzęcej sprawy.
 • Tłumacz psich myśli za jedyne 200 zł

  Tłumacz psich myśli za jedyne 200 zł

  "No More Woof" to najbardziej rewolucyjny wynalazek niewielkiego laboratorium badawczego the Nordic Society for Invention and Discovery. Dzięki najnowszej technologii oraz EEG (elektroencefalografii) ma pozwolić na tłumaczenie psich myśli. A teraz ruszyła jego przedsprzedaż.
 • Burmistrz zdecydował, w jakich godzinach psy nie mogą szczekać

  Burmistrz miasteczka w regionie Molise we Włoszech nakazał, aby psy nie szczekały tam w godzinach od 13 do 16, a więc w porze sjesty, i od 21 do 8.30. Właścicielom psów za złamanie zakazu grożą kary finansowe od 25 do 500 euro.
 • W Moskwie psy szczekają dwie godziny dłużej

  W Moskwie psy szczekają dwie godziny dłużej

  Nie od 22.00 do 8.00, lecz od 23.00 do 7.00 obowiązuje zakaz szczekania dla psów w Moskwie. Dzięki wprowadzonym zmianom czworonogi te mogą teraz szczekać o dwie godziny dłużej - informują rosyjskie media, zgodnie wskazując na niewykonalność zakazu.
 • Psi tłumacz w komórce

  Ponad rok temu pisaliśmy o japońskim urządzeniu firmy Takara o nazwie BowLingual "tłumaczącym" psie szczekanie na język zrozumiały dla ludzi. Abonenci sieci Vodafone nie bedą musieli kupować tego urządzenia, gdyż za "psiego tłumacza" wystarczy im ich telefon komórkowy z odpowiednim programem.
 • Szczekanie po angielsku

 • Szczekanie w sieci GSM

  Zastanawiasz się co robi teraz twój pies? Może jest głodny lub nagle na coś zachorował? Dzięki najnowszemu wynalazkowi japońskiej firmy Takara będziesz mieć stałą kontrolę nad swoim czworonogim ulubieńcem.

Filmy - Szczekanie (4)