Szczecin

Synonimy:
Szczecinie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Szczecin (1203)

 • Szczecin na weekend. Największe atrakcje miasta

  Szczecin na weekend. Największe atrakcje miasta

  Szczecina próżno szukać w rankingach najchętniej odwiedzanych przez turystów polskich miast. Tymczasem stolica województwa zachodniopomorskiego z roku na rok ma do zaoferowania coraz więcej. Szczególnie zadowoleni z wizyty będą miłośnicy architektury, przyrody i dobrego jedzenia.
 • Szczecin: Nabór wniosków w ramach akcji mieszkanie za remont

  Szczecin: Nabór wniosków w ramach akcji mieszkanie za remont

  W Szczecinie ruszył nabór wniosków na mieszkania komunalne za remont. Zainteresowani mieszkańcy mają czas do końca maja na złożenie dokumentów. W ciągu siedmiu ostatnich lat Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych przekazał 1000 mieszkań do remontu.
 • BBC: Polskie stocznie zatrudniają "niewolników" z Korei Płn.

  BBC: Polskie stocznie zatrudniają "niewolników" z Korei Płn.

  ​Brytyjska telewizja BBC wyemitowała program śledczy "Panorama", poświęcony wykorzystywaniu "przymusowych pracowników z Korei Północnej" w Rosji, Chinach i Polsce. Pokazano m.in. nagrane z ukrycia rozmowy o ich pracy w polskich stoczniach.
 • Blackout w Szczecinie. Minęła dekada od największej katastrofy energetycznej

  Blackout w Szczecinie. Minęła dekada od największej katastrofy energetycznej

  Kilka dni temu minęła dziesiąta rocznica największej awarii energetycznej w powojennej Polsce. Od tego czasu zainwestowano w system energetyczny miliardy złotych, by sytuacja się już nie powtórzyła. Czego nas nauczyła awaria w Szczecinie i okolicach?
 • Wybuch gazu w szczecińskiej kamienicy

  W dwupiętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Gdyńskiej 11 w Szczecinie w czwartek tuż po godz. 5 rano doszło do wybuchu gazu i pożaru. Jedna osoba została lekko ranna, 25 osób zostało ewakuowanych.
 • ​Afera w Policach. Podejrzani nie pójdą do aresztu

  ​Afera w Policach. Podejrzani nie pójdą do aresztu

  Szczeciński sąd nie uwzględnił wniosków prokuratury o areszt dla 10 podejrzanych w sprawie przestępczej działalności, która według prokuratury naraziła na 30 mln zł strat Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police.
 • Kilkanaście tysięcy ludzi na Marszu dla Życia w Szczecinie

  Kilkanaście tysięcy ludzi na Marszu dla Życia w Szczecinie

  Ulicami Szczecina przeszedł w niedzielę kilkunastotysięczny Marsz dla Życia. Kolorowa manifestacja pod hasłem "Kocham Cię Życie" apelowała o obronę życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.
 • Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Około 15-20 tys. zł za metr kwadratowy - tyle średnio kosztują apartamenty w projektach deweloperskich z najwyższej półki. Najdroższym rynkiem w kraju pozostaje oczywiście Warszawa. W tym tekście sprawdziliśmy ceny i lokalizacje ekskluzywnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w stolicy i wybranych miastach regionalnych.
 • Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo. Bójka na ważeniu

  Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo. Bójka na ważeniu

  Pomiędzy Krzysztofem Zimnochem a Mike'em Mollo znów iskrzy. Obaj o mało nie pobili się dziś po ceremonii ważenia. Walka obu pięściarzy odbędzie się jutro w Szczecinie.
 • Szczecin: Zatonął jacht "Down North"

  Jacht "Down North" zatonął przy nabrzeżu szczecińskiej mariny, znajdującej się w centrum miasta; na jednostce nikogo nie było. Ten sam jacht w 2015 r. zatonął na Zatoce Pomorskiej w trakcie rejsu za Koło Podbiegunowe; po 4 miesiącach został wydobyty i wyremontowany.

Filmy - Szczecin (10)