Film - Szansa na sukces

Artykuły - Szansa na sukces (6)

 • Skrętkowska kontra TVP. Co z "Szansą na sukces"?

  Skrętkowska kontra TVP. Co z "Szansą na sukces"?

  Wszelkie prawa do formatu "Szansa na sukces" należą do Telewizji Polskiej - informuje w oświadczeniu TVP. Elżbieta Skrętkowska podkreśla, że wymyśliła scenariusz i tytuł, zarejestrowała w kancelarii notarialnej, a wznowienie programu odbyło się bez jej zgody.
 • Powraca "Szansa na sukces". Kto poprowadzi?

  Powraca "Szansa na sukces". Kto poprowadzi?

  Widzów Dwójki czeka wiosną wspaniała muzyczna uczta. Już od 7 kwietnia "Szansa na Sukces. Opole 2019", którą poprowadzi Artur Orzech. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu będzie udział w konkursie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
 • Co dalej z "Szansą na sukces"? Nowy pomysł TVP

  Co dalej z "Szansą na sukces"? Nowy pomysł TVP

  Zapowiadano, że najlepsi uczestnicy reaktywowanej "Szansy na sukces" mają wystąpić na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jacek Kurski jednak zapowiada, że TVP w porozumieniu z miastem Opole pracuje nad programem, który będzie promował święto polskiej piosenki.
 • Wojciech Mann ma nowy program

  Wojciech Mann ma nowy program

  Wojciech Mann poprowadzi w telewizyjnej Dwójce nowy, autorski program. Show pojawi się w jesiennej ramówce TVP2.
 • Elżbieta Skrętkowska: Przykre rozstanie z TVP

  Elżbieta Skrętkowska: Przykre rozstanie z TVP

  Był jednym z najdłużej emitowanych programów TVP, tylko kilka miesięcy dzieliło "Szansę na sukces" od jubileuszu 20-lecia. Twórczyni programu - Elżbieta Skrętkowska - do dziś nie może pogodzić się ze sposobem, w jaki TVP zrezygnowała z dalszej emisji show.
 • Wielkanoc w TVP2

  Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.