syrop

Artykuły - Syrop (14)

Filmy - Syrop (7)

 • Jak zrobić syrop na kaszel z cebuli?

  Syrop z cebuli to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych domowych sposobów na przeziębienie i pierwsze objawy choroby. Zwykła cebula ma w sobie mnóstwo drogocennych składników, które szybko i skutecznie pomagają zlikwidować kaszel - tak natrętny w początkach przeziębienia czy rozwijającego się zapalenia. Przygotowanie go nie jest trudne - z tym przepisem poradzi sobie każdy! Zobaczcie, jak zrobić syrop z cebuli w domu!
 • Domowy syrop na kaszel z imbiru i cytryny

  Kaszel to jedna z najbardziej przykrych dolegliwości, która utrudnia normalne funkcjonowanie. Może być też początkiem poważnych powikłań, zwykle kaszel zwiastuje rozwijającą się przykrą przypadłość, o którą nie trudno podczas jesieni czy zimą, a nawet wczesną wiosną. Złagodzić objawy uciążliwego kaszlu pomaga domowy syrop, który samodzielnie zrobicie z imbiru i cytryny! Przepis jest dziecinnie prosty!
 • Przepis na syrop z buraka na kaszel

  Kaszel to jedna z najczęstszych przypadłości, które skutecznie mogą utrudnić codzienne funkcjonowanie. Kaszel zwykle przeraża się również w coś poważniejszego - może być zwiastunem przeziębienia czy zapalenia dróg oddechowych. Najlepszym sposobem są oczywiście domowe syropy - jak choćby ten z buraka, który świetnie pomaga zwalczyć pierwszy, intensywny kaszel. Poznajcie nasz przepis na domowy syrop na kaszel z buraka!
 • Jak zrobić syrop z jabłek?

  Syrop z jabłek to dosyć rzadka rzecz w polskiej kuchni - raczej z jabłek przygotowujemy kompoty i soki niż gęste, słodkie syropy, które potem łatwo rozrzedzać wodą lub serwować jako dodatek. Wystarczy parę chwil, by przygotować intensywny, mocny jabłkowy syrop, który doskonale sprawdzi się w zimowe, mroźne dni, gdy wspomnienie lata konieczne jest każdemu! Poznajcie szybki sposób, jak zrobić syrop z jabłek.