syreny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Syreny (Film (2003)[Mermaids] Reż.Ian Barry) ,

Artykuły - Syreny (43)

 • Wojsko ćwiczy odpieranie ataku terrorystycznego z morza i powietrza

  Około tysiąca osób w co najmniej siedmiu miastach bierze udział w manewrach Renegade i Kaper, podczas których ćwiczone jest odpieranie zagrożeń terrorystycznych z powietrza i morza.
 • A jednak są syreny

  A jednak syreny istnieją nie tylko w bajkach i żyją w morzach i oceanach na całym świecie. Potwierdzili to naukowcy z amerykańskiej Krajowej Administracji Oceaniczno-Atmosferycznej w specjalnym raporcie pod tytułem "Dowody na istnienie wodnych humanoidów".
 • Ponowny atak rakietowy na Jerozolimę

  Ponowny atak rakietowy na Jerozolimę

  Palestyńscy radykałowie wystrzelili we wtorek rakietę w kierunku Jerozolimy, jednak pocisk nie trafił w miasto - powiedział rzecznik jerozolimskiej policji, Micky Rosenfeld. To już drugi atak rakietowy na Jerozolimę od wybuchu konfliktu w zeszłą środę.
 • W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  W hołdzie powstańcom: W rocznicę godziny "W" zawyły syreny

  O godz. 17 rozległy się dźwięki syren alarmowych oraz bicie kościelnych dzwonów. Zatrzymali się przechodnie, samochody oraz autobusy, by oddać cześć powstańcom warszawskim.
 • Polskie auta, o których nie wiesz

  Polskie auta, o których nie wiesz

  Chociaż naszych fabryk nigdy nie opuszczało tak wiele zaawansowanych technicznie pojazdów, jak dzisiaj, to słowa "polska motoryzacja" mają obecnie jedynie melancholijny wydźwięk.
 • Polska stanęła o godzinie 17.00

  Polska stanęła o godzinie 17.00

  O godzinie 17. w niedzielę, w wielu miastach na terenie kraju wyły syreny, biły kościelne dzwony, a mieszkańcy zatrzymywali się, by uczcić 66. rocznicę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Składano także kwiaty pod pomnikami ku czci powstańców.
 • Byłem w rękach porywaczy

  Byłem w rękach porywaczy

  - Kłamiesz! - mężczyzna z kałasznikowem wrzeszczy prosto w twarz klęczącego przed nim, skutego kajdankami dziennikarza. Po chwili ktoś naciąga worek na głowę zakładnika, a uszy rozrywa huk wystrzału...
 • Modelka w "Piratach z Karaibów"

  Modelka w "Piratach z Karaibów"

  Australijska modelka Gemma Ward wystąpi w czwartej części "Piratów z Karaibów", wcielając się w postać syreny.
 • 12.00 - ponownie zawyły syreny, zabiły dzwony

  12.00 - ponownie zawyły syreny, zabiły dzwony

  Tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, dzisiaj o godz. 8:56 i 12.00 w całym kraju zawyły syreny alarmowe. Zabiły także kościelne dzwony. W katastrofie samolotu zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria.
 • Syreny i kościelne dzwony o godz. 8:56

  Tydzień po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, w sobotę o godz. 8:56, w całym kraju zawyją syreny alarmowe. Będą także biły kościelne dzwony.

Filmy - Syreny (4)