Syrenka

Artykuły - Syrenka (16)

 • Tak wygląda nowa Syrenka, czyli S201

  Tak wygląda nowa Syrenka, czyli S201

  Ma nawigację, klimatyzację, elektryczne szyby i nowoczesny, oszczędny silnik, który pali około 7 litrów benzyny na 100 km. Tak prezentuje się nowa Syrenka, czyli samochód S201. W Kutnie, w Łódzkiem, pokazano jeżdżące prototypy ze wszystkimi homologacjami oraz supermocną wersję do driftu.
 • Syrenki z Kutna można już spotkać na drogach!

  Syrenki z Kutna można już spotkać na drogach!

  Stali czytelnicy naszego serwisu wiedzą doskonale, że AMZ-Kutno - producent specjalistycznych zabudów samochodowych - jest na najlepszej drodze do uruchomienia produkcji nowej wersji Syreny.
 • Nowa Syrenka z Kutna coraz bliżej produkcji

  Nowa Syrenka z Kutna coraz bliżej produkcji

  Równo rok temu informowaliśmy, że specjalizująca się w budowie różnego rodzaju zabudów pojazdów użytkowych firma AMZ-Kutno opracowuje produkcyjną wersję auta nawiązującego do polskiej Syreny.
 • Najmroczniejszy kryminał ostatnich lat

  Najmroczniejszy kryminał ostatnich lat

  Pojawił się szósty tom bestsellerowej sagi kryminalnej w interpretacji Marcina Perchucia.
 • Łukasz Garlicki został... Syrenką Warszawską

  Łukasz Garlicki został... Syrenką Warszawską

  Aktor Łukasz Garlicki, jeden z założycieli Projektu Warszawiak, został wybrany przez Magazyn "Machina" Syrenką Warszawską 2011. To pierwsza syrenka płci męskiej w historii plebiscytu. Garlicki, warszawiak z urodzenia, aktywnie promuje muzyczny folklor stolicy.
 • Orzeł i Syrena w służbie sprzymierzeńców

  Orzeł i Syrena w służbie sprzymierzeńców

  Francuzi malowali polskiego białego orła na pojazdach pancernych podczas wojny w Indochinach. Natomiast Brytyjczycy, którzy otrzymali odznakę z warszawską Syrenką w dowód uznania za postawę pod Monte Cassino, zabrali ją całkiem niedawno do Iraku.
 • Kopenhaska Syrenka popłynie do Chin

  Kopenhaska Syrenka popłynie do Chin

  Rada miejska Kopenhagi dała zielone światło dla udziału kopenhaskiej Syrenki, która z wiekiem stała się symbolem stolicy Danii, w wystawie powszechnej w Szanghaju w 2010 roku.
 • Syrenka w wersji limuzyna

  Pierwsze zabytkowe pojazdy, które władze Szczecina kupiły od prywatnego kolekcjonera, trafiły w czwartek do zbiorów tamtejszego Muzeum Techniki i Komunikacji Miejskiej.
 • PiS, Edyta Górniak i Syrenka

  PiS, Edyta Górniak i Syrenka

  Marek Makuch, jeden z liderów stołecznego PiS alarmuje, że PO chce zamienić twarz pomnika warszawskiej Syrenki. Zamiast Krystyny Krahelskiej monument miałby przedstawiać... Edytę Górniak.
 • Nie całkiem Syrenka. Syreni ogień

  Niepotrzebny ci syreni ogon, żeby porządnie plusnąć! Elektra była kiedyś dziewczynką ale teraz jest syrenką i w dodatku taką, która wiecznie pakuje się w tarapaty!