synowie

Artykuły - Synowie (967)

 • RMF24: Ojciec postrzelił 16-letniego syna

  RMF24: Ojciec postrzelił 16-letniego syna

  Awantura rodzinna była przyczyną strzelaniny, do której doszło w nieczynnym schronisku na górze Grzybowiec między Piechowicami a Jagniątkowem na Dolnym Śląsku. 49-letni mężczyzna postrzelił w brzuch swojego 16-letniego syna. Stan chłopca jest ciężki.
 • Rodzinny dramat w Zabrzu. Syn zabił matkę

  Rodzinny dramat w Zabrzu. Syn zabił matkę

  Policjanci z Zabrza zatrzymali mężczyznę, który śmiertelnie pobił swoją matkę. Dramat rozegrał się w mieszkaniu, kiedy syn pił ze swoim znajomym alkohol.
 • RMF24: Matka raniła nożem 5-letniego syna

  RMF24: Matka raniła nożem 5-letniego syna

  Rodzinna tragedia w Kłobucku koło Częstochowy. Matka zraniła nożem 5-letniego syna, a potem siebie. Oboje trafili do szpitala. Według lekarzy, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności dramatu wyjaśnia policja. O sprawie informuje RMF FM.
 • Syn Kadafiego w sądzie

  Syn Kadafiego w sądzie

  Syn obalonego dyktatora Libii Muammara Kadafiego na krótko pojawił się w sądzie w mieście Zintan. Saif al-Islam Kadafi jest od wielu miesięcy przetrzymywany przez lokalne bojówki. W czasie libijskiej rewolucji był najbardziej znaną, oprócz dyktatora, twarzą ówczesnych władz.
 • Przewodnik rockowy: W cieniu nieśmiertelnych ojców

  Przewodnik rockowy: W cieniu nieśmiertelnych ojców

  Z okazji 50. urodzin (8 kwietnia) Juliana Lennona pochylamy się nad życiorysami dzieci Wielkiej Czwórki z Liverpoolu.
 • Syn Abramowicza będzie wydobywać ropę

  Syn Abramowicza będzie wydobywać ropę

  Dziewiętnastoletni syn rosyjskiego oligarchy Romana Abramowicza Arkady, rozpoczął działalność w rosyjskim sektorze energetycznym. Przedsiębiorca kupił spółkę, do której należy duże złoże ropy w Syberii Zachodniej - podał rosyjski dziennik "RBK daily".
 • Depardieu: Państwo zniszczyło mojego syna

  Depardieu: Państwo zniszczyło mojego syna

  "Francuskie państwo zniszczyło mojego syna, ja stałem się pijakiem, prezydent Hollande jest maminsynkiem. Dlatego chcę podrzeć francuski paszport" - tak Gerard Depardieu tłumaczy swoje przenosiny do Rosji. Tym samym odnosi się do zarzutów tych, którzy twierdzą, że ucieka przed podwyżką podatków w dotychczasowej ojczyźnie.

Filmy - Synowie (2)