sylwetki

Artykuły - Sylwetki (23)

 • Nienaganna sylwetka Tarzana

  Nienaganna sylwetka Tarzana

  Produkcje realizowane w technice motion capture to wyzwanie nie tylko dla animatorów, ale przede wszystkim dla aktorów. Już 1 sierpnia do kin wejdzie "Tarzan. Król dżungli" i mimo że na ekranie zobaczymy komputerową animację, jej efekt końcowy to zasługa wielomiesięcznej pracy całego sztabu aktorów.
 • Shakira chwali się figurą

  Shakira chwali się figurą

  Latynoska gwiazda pop Shakira z dumą prezentuje sylwetkę.
 • Coś fajnego do pokazania

  Coś fajnego do pokazania

  Jest mistrzynią w doborze fasonów i kolorów. Wie, jak odpowiednim ubraniem wyeksponować zalety i ukryć wady sylwetki. Z sukcesem dba m.in. o wygląd prezenterów "Pytania na śniadanie".
 • Sylwetka nowo powołanego członka Rady Nadzorczej

  Treść: W uzupełnieniu raportu nr 8/2013, który została opublikowany w dniu 11.04.2013, Zarząd Spółki Braster S.A.(Spółka) , przedstawia sylwetkę Pana Krzysztofa Rudnika, powołanego na członka Rady Nadzorczej Spółki Braster S.A. Krzysztof Rudnik jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył w 2000r. Studiował również w ramach programu CEMS na NHH w Bergen, Norwegia. Posiada tytuł amerykańskiego doradcy inwestycyjnego CFA. Posiada wieloletnie doświadczenie w z
 • Zamienił tłuszcz na mięśnie

  Zamienił tłuszcz na mięśnie

  Amerykański gwiazdor hip hopu The Game pochwalił się nową sylwetką.
 • Praca nie sprzyja jej sylwetce

  Praca nie sprzyja jej sylwetce

  Nigella Lawson to jedna z najbardziej apetycznych kucharek. Jednak ostatnio ku zaskoczeniu widzów i fanów pełna figura Lawson straciła nieco na swoich kształtach.
 • Boskie ciała show-biznesu

  Boskie ciała show-biznesu

  Na ich sylwetki z podziwem patrzą mężczyźni, z zazdrością spoglądają również kobiety. Która ze znanych kobiet jest posiadaczką najpiękniejszego ciała show-biznesu?
 • W czym tkwi sekret jej sylwetki?

  W czym tkwi sekret jej sylwetki?

  Sport to nie tylko jej ulubiony temat rozmów w programie śniadaniowym. Sama ma na koncie udział we wszystkich znaczących maratonach na świecie.
 • Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Jennifer Aniston uwielbia jogę

  Amerykańska aktorka, Jennifer Aniston słynie z perfekcyjnej sylwetki. Znana przede wszystkim, jako Rachel z serialu "Przyjaciele" i była żona Brada Pitta, Aniston przyznaje, że joga jest ważnym elementem jej życia.
 • Sylwetki nowopowołanych członków rady nadzorczej

  Raport bieżący nr 20/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe COGNOR SA w Katowicach [Emitent] przedstawia sylwetki powołanych w dniu 14 marca 2011 roku członków Rady Nadzorczej Emitenta: Pan Hubert Janiszewski, lat 66, posiada wykształcenie wyższe (mgr ekonomii): ukończył VSE w Pradze oraz Szkołę Główną Planowania i Statystyki w Warszawie, a także tytuł doktora nauk ekonomicznych. Pan Hubert Janiszewski kolejno pracował: - w latach 1966 -

Filmy - Sylwetki (3)