menway - sylwetka

Artykuły - Sylwetka (20)

 • 7 grzechów głównych, które nie pozwalają zbudować sylwetki

  7 grzechów głównych, które nie pozwalają zbudować sylwetki

  Karnet na siłownię już kupiony, lista żywności przygotowana, motywujące kanały YouTube zasubskrybowane, ale efektów nowego, lepszego stylu życia nie widać... Co przeszkadza w wytrwaniu w postanowieniu? Stewiarnia przedstawia najczęściej popełniane błędy i sposoby, jak je przezwyciężyć.
 • Ile kosztuje idealne ciało na plażę?

  Ile kosztuje idealne ciało na plażę?

  O tym, że ciało na plażę, także mężczyzny, należy odpowiednio przygotować, wiemy już od wiosny. Przy dużej samodyscyplinie można to zrobić za darmo. Przy mniejszej - trzeba się liczyć z kosztami. Kokos.pl szczegółowo je wyliczył.
 • Tymczasowy wegetarianizm - czym to się je?

  Tymczasowy wegetarianizm - czym to się je?

  Smukła sylwetka, zdrowie - powodów, dla których rośnie zainteresowanie wegetarianizmem jest wiele. Jak wskazują badania, w ciągu roku liczba osób, które na jakiś czas podejmują dietę wegetariańską wzrosła o 40 proc.
 • Jak trenować po trzydziestce

  Jak trenować po trzydziestce

  Wraz z upływem lat, w ludzkim organizmie następują liczne zmiany. Metabolizm spowalnia, aktywność ruchowa malej. Nigdy nie jest jednak za późno na poprawę kondycji i zadbanie o szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Ważne, by dopasować rodzaj treningu do wieku i doświadczenia.
 • ​Kettlebells - szybki trening, część II

  ​Kettlebells - szybki trening, część II

  Spodobał wam się trening z użyciem Kettlebells? Jeśli tak, to mamy dla was kolejny zestaw skutecznych i szybkich ćwiczeń, do których wykorzystamy jedynie odważniki stosowane niegdyś przez rosyjskich atletów.
 • Desery, które pomogą ci zadbać o sylwetkę

  Desery, które pomogą ci zadbać o sylwetkę

  Zwykle desery nie sprzyjają dbaniu o linię. Zawierają dużo cukru, wysokoprzetworzonej mąki, a często również tłuszczu. Jednak drobne modyfikacje składu mogą sprawić, że słodkie przekąski nie tylko staną się zdrowe ale wręcz pomogą w kształtowaniu sylwetki. Oto 5 propozycji.
 • Jak szybko poprawić sylwetkę przed wakacjami?

  Jak szybko poprawić sylwetkę przed wakacjami?

  Lato tuż, tuż. Czy nie jest za późno by popracować nas swoją sylwetką, by bez wstydu pokazać się na plaży?
 • Je najszybciej na świecie. Niepozorny mistrz Kobi

  Je najszybciej na świecie. Niepozorny mistrz Kobi

  Ma 173 centymetry wzrostu, waży 58 kilogramów, a zawodowo zajmuje się... jedzeniem na czas. Takeru Kobayashi to wielokrotny mistrz świata i rekordzista Guinessa. Człowiek, który zadziwia już od kilkunastu lat.
 • A gdyby Barbie była prawdziwą kobietą?

  A gdyby Barbie była prawdziwą kobietą?

  Jak wyglądałaby wasza kobieta, gdyby proporcje Barbie, przełożyć na jej sylwetkę? O taki eksperyment pokusiła się modelka Katie Halchishick.
 • 7 grzechów głównych w walce o sylwetkę

  7 grzechów głównych w walce o sylwetkę

  Zrzucanie wagi na oko, drastyczne obcinanie kalorii, a nawet unikanie tłuszczu - to tylko niektóre z podstawowych błędów, jakie popełniamy podczas walki o wymarzoną sylwetkę. O siedmiu grzechach głównych w odżywianiu mówi w rozmowie z INTERIA.PL nasz ekspert - Marcin Lepa, coach personalny i konsultant żywieniowy.