Film - Sylwester

Artykuły - Sylwester (42)

 • Oglądalność sylwestrów: TVP wygrała, Zenek Martyniuk królem

  Oglądalność sylwestrów: TVP wygrała, Zenek Martyniuk królem

  5 mln w szczytowym momencie - tylu widzów przyciągnął Sylwester z Dwójką w Zakopanem. Impreza TVP2 wyprzedziła Sylwestrową Moc Przebojów (Polsat) i Hello 2017! (TVN).
 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", tegorocznego Sylwestra spędzi w... pracy. Będzie gospodynią wielkiej imprezy, którą we Wrocławiu organizuje telewizyjna Dwójka.
 • Sylwester z Torbicką i Urbańskim

  Sylwester z Torbicką i Urbańskim

  Kayah, Zakopower, Brodka, T.Love, Vavamuffin, Dub Pistols - to niektóre gwiazdy tegorocznego Sylwestera TVP2 i Miasta Wrocław.
 • "Plebania": To już 11. sylwester

  "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?
 • Telewizyjny sylwester: Najlepszy Polsat!

  Telewizyjny sylwester: Najlepszy Polsat!

  W ostatnią noc 2010 roku specjalne widowiska sylwestrowe przygotowały telewizyjna Dwójka oraz Polsat. Rywalizację o widza wygrał koncert tej drugiej stacji, którą oglądało prawie o 900 tys. widzów więcej.
 • Kammel: Sylwester w pracy

  Kammel: Sylwester w pracy

  Prezenter telewizyjny Tomasz Kammel w tym roku po raz pierwszy poprowadzi sylwestrową noc z Polsatem.
 • Natasza Urbańska: Co robi w święta?

  Natasza Urbańska: Co robi w święta?

  Natasza Urbańska zaśpiewa na koncercie sylwestrowym w Warszawie. Wcześniej jednak aktorkę czekają święta w rodzinnym gronie.
 • Cichopek: Sylwester w pracy

  Cichopek: Sylwester w pracy

  Kasia Cichopek w tym roku sylwestra spędzi na Placu Konstytucji w Warszawie. Aktorka wystąpi w roli współprowadzącej sylwestrowy koncert telewizji Polsat. Cichopek twierdzi jednak, że taka praca jest dla niej przyjemnością...
 • Sylwester z gwiazdami w TVP2

  Sylwester z gwiazdami w TVP2

  "Imperium gwiazd" pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny koncert sylwestrowy na wrocławskim Rynku. Impreza będzie transmitowana przez TVP2. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Feel, Bajm, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Zakopower i Ace Of Base.
 • Święta w 3D, Sylwester w HD

  Święta w 3D, Sylwester w HD

  TVP HD na Święta Bożego Narodzenia przygotowała prawdziwą gratkę dla swoich widzów - zaproponuje im - po raz pierwszy w historii Telewizji Polskiej - emisję programu w trzech wymiarach. W HD będzie można zobaczyć także sylwestrowy koncert TVP2.