menway - Sylwester

Artykuły - Sylwester (13)

 • Sylwester w domu. Jak urządzić?

  Sylwester w domu. Jak urządzić?

  Sylwestrowa domówka? "Najlepiej niech to będą drobne przekąski i jedno danie rozgrzewające" - radzi Andrzej Polan. Szef kuchni podpowiada, aby wykorzystać to, co zostało ze świąt, bawiąc się, a nie krzątając w kuchni.
 • Sylwestrowe trendy - jak Polacy przywitają 2014 rok?

  Sylwestrowe trendy - jak Polacy przywitają 2014 rok?

  Huczna impreza, czy kameralne spotkanie? Karnawałowe przebranie, czy dyskretna elegancja? Zimne piwko czy wódka? To dylematy Polaków przed nadchodzącą imprezą sylwestrową...
 • Sylwester w sierpniu? To będzie wyjątkowa impreza!

  Sylwester w sierpniu? To będzie wyjątkowa impreza!

  Piasek zamiast śniegu i okulary przeciwsłoneczne zamiast ciepłych czapek. Taki scenariusz czeka na nas już 3 sierpnia. Tego dnia, pod hasłem "Sylwester latem", odbędą się imprezy organizowane przez szkocką whisky Ballantine’s.
 • Krzysztof Skiba radzi, jak uniknąć kaca

  Krzysztof Skiba radzi, jak uniknąć kaca

  Jeśli w sylwestra przesadzimy z alkoholem, istnieje ryzyko, że rano obudzimy się z dokuczliwym bólem głowy. Ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, spytaliśmy Krzysztofa Skibę, doświadczonego imprezowicza i rockmana, jak uniknąć posylwestrowego kaca.
 • 10 pomysłów na sylwestra Last Minute

  10 pomysłów na sylwestra Last Minute

  Co roku na początku grudnia zastanawiamy się co ze sobą zrobimy w sylwestra. Nadchodzi ten dzień i planów nadal nie mamy. Oto kilka pomysłów na szybką imprezę.
 • Sylwestrowy savoir-vivre

  Sylwestrowy savoir-vivre

  Strzelające w górę z impetem korki i buzujące bąbelki, to nieodłączny element sylwestrowej nocy. Jest jednak kilka zasad, o których warto pamiętać przed podaniem szampana o północy.
 • Sylwester w gaciach, czy bez gaci? Wybór należy do ciebie!

  Sylwester w gaciach, czy bez gaci? Wybór należy do ciebie!

  Jeśli na samą myśl o kolejnej zabawie sylwestrowej, czujesz znudzenie i irytację, ta propozycja jest stworzona dla ciebie. Sylwester w ośnieżonych górach, pośród masujących fal ciepłych term, w dodatku w samych gaciach, a nawet bez to kusząca propozycja spod samiuśkich Tater.
 • Sylwester: Koszmar dla czworonogów

  Sylwester: Koszmar dla czworonogów

  Większość czworonogów panicznie boi się wybuchu petard. Przestraszone zwierzęta mogą zachowywać się agresywnie lub próbować uciekać. Zdarzają się także ataki serca spowodowane paniką.
 • Nowy Rok bez bólu głowy

  Nowy Rok bez bólu głowy

  Pamiętasz ubiegłorocznego Sylwestra? Był znakomity! A pierwszy dzień nowego roku? Szkoda gadać... W tym roku musisz więc zrobić wszystko, by uciec przed kacem!
 • Proste sposoby na udanego sylwestra

  Proste sposoby na udanego sylwestra

  Stare powiedzenie mówi: ,,Jaki Sylwester, taki cały rok". Zróbmy więc wszystko, by ta najważniejsza impreza w roku była udana!