Kobieta - Sylwester

Artykuły - Sylwester (30)

 • Najmodniejsze kreacje sylwestrowe: na bal, do klubu i na domówkę

  Najmodniejsze kreacje sylwestrowe: na bal, do klubu i na domówkę

  Z sondaży wynika, że ponad 70 proc. Polaków imprezę sylwestrową zamierza zorganizować w domu. I choć coraz rzadziej ostatnią noc w roku spędzamy na wystawnych balach i eleganckich bankietach, wciąż mamy potrzebę jej celebracji. Uroczysty charakter wieczoru najlepiej oczywiście podkreślić strojem. Co założyć, by czuć się pięknie, ale też komfortowo? Oto nasze propozycje!
 • Jak uniknąć noworocznego kaca?

  Jak uniknąć noworocznego kaca?

  Jeśli chcesz uniknąć porannego bólu głowy pierwszego stycznia, a masz w planach huczną, sylwestrową imprezę, pamiętaj o kilku zasadach. Efekt cię zaskoczy!
 • Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Marzysz o spędzeniu sylwestra poza miejscem zamieszkania? Chcesz znać najpopularniejsze sposoby spędzania sylwestra przez Polaków? Podpowiadamy, jak sprawić, by noc sylwestrowa i noworoczny wyjazd były udane i bezpieczne.
 • Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Najmodniejsze sukienki na Sylwestra

  Ten sam scenariusz powtarza się co roku. Kończą się święta i uświadamiamy sobie, że do Sylwestra zostało ledwie kilka dni. I o ile nie zawsze same przygotowujemy przyjęcie, o tyle jeden problem dotyczy niemal wszystkich, niezależnie od planów. Mowa o wyborze sylwestrowej kreacji.
 • Jak wykonać makijaż sylwestrowy w zgodzie z trendami?

  Jak wykonać makijaż sylwestrowy w zgodzie z trendami?

  Niezależnie od tego, czy sylwestra spędzamy na wielkim balu, czy wybieramy raczej skromne przyjęcie u znajomych, każda z nas tej nocy chce czuć się i wyglądać wyjątkowo. By osiągnąć taki efekt, nie musimy wydawać fortuny na nową sukienkę. Wystarczy, że postawimy na oryginalny, imprezowy makijaż. Efekt murowany!
 • Czy zostawianie dzieci w nocnym przedszkolu to dobry pomysł?

  Czy zostawianie dzieci w nocnym przedszkolu to dobry pomysł?

  Niektóre przedszkola oferują zabawy sylwestrowe dla dzieci. Czy pozostawianie malucha na całą noc pod opieką placówki to dobry pomysł?
 • Jak zorganizować niezapomnianego sylwestra?

  Jak zorganizować niezapomnianego sylwestra?

  Obchodzenie w sposób huczny imienin Sylwestra, będących również wigilią Nowego Roku, wydaje się wielu osobom oczywistością praktykowaną od zamierzchłych czasów. Nic jednak bardziej mylnego! Gdybyś wsiadła w wehikuł czasu i na ekranie sterującym wpisała komendę „23:59, 31 grudnia minus 150 lat”, po przeniesieniu się do dowolnej części Europy zastałabyś ciche i pogrążone w ciemności ulice.
 • Zostań królową nocy!

  Zostań królową nocy!

  Wielkie wyjście już blisko, a ty nie wiesz od czego zacząć przygotowania? Jeśli masz tydzień, wybierz wizytę w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Masz jeden dzień lub mniej? Bez obaw. Ekspert Clareny radzi, jak zadbać o urodę, by być królową nocy.
 • Fingerfood na karnawałowe przyjęcie!

  Fingerfood na karnawałowe przyjęcie!

  Przygotuj modne zakąski!
 • To nie dla ciebie towarzystwo!

  To nie dla ciebie towarzystwo!

  ​ - Mamo, co będziecie robić na sylwestra? - spytała moja 16-letnia córka.