menway - sygnały

Artykuły - Sygnały (5)

 • Bransoleta uchroni przed atakiem serca

  Bransoleta uchroni przed atakiem serca

  Na hiszpańskim uniwersytecie Jaume I w Castellon de La Plana opracowano pierwszą na świecie bransoletę, sygnalizującą możliwość wystąpienia nagłej śmierci u wyczynowych sportowców. Urządzenie "odczytuje" z nadgarstka wszystkie sygnały dotyczące anomalii kardiologicznych użytkownika biorącego udział w zawodach.
 • Ona płacze, on traci ochotę na seks

  Ona płacze, on traci ochotę na seks

  Łzy wydobywające się z kobiecych oczu zawierają sygnały chemiczne, które redukują u mężczyzn seksualne podniecenie i poziom testosteronu - informują izraelscy naukowcy.
 • Jak odczytać kobiece sygnały?

  Jak odczytać kobiece sygnały?

  Czy jesteś w stanie rozpoznać kobiece sygnały, oznaczające zainteresowanie twoją osobą? Jeśli nie, zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem.
 • Sygnały seksualne, czyli alfabet podrywania

  Sygnały seksualne, czyli alfabet podrywania

  Sztuka uwodzenia to umiejętność właściwego odczytywania ukrytych sygnałów, które wysyłają kobiety od pierwszej chwili znajomości. Zostań klubowym detektywem i sprawdź, w co one grają. Zwycięzca bierze wszystko.
 • Jej ciało wysyła sygnały

  Jej ciało wysyła sygnały

  Kobiety wysyłają nam erotyczne sygnały. Jednak, jak twierdzi amerykańska specjalistka od komunikacji społecznej Leil Lowndes, tylko 1 na 30 mężczyzn potrafi je odczytać. Radzimy, jak poznać, czy podobasz się kobiecie.