świnki morskie

Filmy - świnki morskie (5)

 • Królicze uszy pasują każdemu? Zwierzęta w wielkanocnych przebraniach

  Pewna mieszkanka Montrealu wraz ze swoimi zwierzakami świętowała Wielkanoc w uroczy sposób. Kobieta postanowiła założyć licznej gromadzie królicze uszka, a nagraniem z zabawy podzielić się w internecie. Któremu z podopiecznych najbardziej pasuje świąteczne przebranie?
 • Modne świnki morskie. Tego nie widzieliście

  Takich wygód nie mają chyba żadne inne świnki morskie na świecie. Pea and Parsley, bo tak się nazywają mają właścicielkę, która dzierga dla nich specjalne kostiumy. Ulrica Marklund mieszka w Szwecji, gdzie pracuje jako przedszkolanka. Po godzinach zajmuje się produkcją i sprzedażą linii odzieżowej dla nietypowych klientów. Jak mówi, wydzierganie jednego ubranka zajmuje zazwyczaj jeden dzień. Jej podopieczni są chętni do współpracy i pozowania do zdjęć. Szczególnie dlatego, że wiążę się to z dodatkowym przydziałem ulubionych łakoci.
 • Pies dołącza do świnek morskich i razem zajadają się wege przekąskami

  Kto by pomyślał! Pies dołączył do świnek morskich i razem zajadają się wege przekąskami. Co dobrego dostali do zjedzenia? (STORYFUL/x-news)
 • Pies dołączył do świnek morskich i ze smakiem chrupał sałatę

  Ten pies na swoje drugie śniadanie postanowił przyłączyć się do świnek morskich. Poczęstowany sałatą gryzoni chyba zapomniał o swojej karmie i ze smakiem zajadał się wegetariańskim przysmakiem. (STORYFUL/x-news)