świnki

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Świnki (Film (2009) Reż.Robert Gliński) ,

Artykuły - świnki (13)

 • Patologie i stereotypy

  Patologie i stereotypy

  "Świnki", reż. Robert Gliński, Polska, Niemcy 2009, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 20 maja 2011
 • O prostytucji wśród dzieci

  O prostytucji wśród dzieci

  "Świnki" - taki tytuł nosi film fabularny Roberta Glińskiego, pokazujący problem prostytucji dziecięcej w scenerii małego miasteczka na granicy polsko-niemieckiej w chwili przystąpienia Polski do strefy Schengen. Obraz wejdzie do kin 20 maja.
 • "Świnki", czyli nastolatki bez granic

  "Świnki", czyli nastolatki bez granic

  W maju do kin wejdzie film Roberta Glińskiego "Świnki". Główną rolę w dramacie o braku granic w świecie nastolatków zagrał Filip Garbacz, którego za tę kreację nagrodzono za najlepszy debiut aktorski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
 • Najlepszy film roku?

  Najlepszy film roku?

  "Fish tank" Andrei Arnold, który od piątku można oglądać na ekranach kin, to - według recenzentów - jeden z najlepszych filmów roku. - To antidotum na wszelkie rodzime ''Galerianki'' i 'Świnki" - pisze w recenzji na stronach INTERIA.PL Jacek Dziduszko.
 • Polskie filmy w Rotterdamie

  Polskie filmy w Rotterdamie

  Filmy "Wszystko, co kocham" Jacka Borucha, "Świnki" Roberta Glińskiego oraz "Zero" Pawła Borowskiego pokazywane będą na prestiżowym 39. Międzynarodowym Festiwaly Filmowym w Rotterdamie.
 • Rusza Warszawski Festiwal Filmowy

  Rusza Warszawski Festiwal Filmowy

  Szwedzka "Metropia" w reżyserii Tarika Saleha oraz polskie produkcje "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego i "Świnki" Roberta Glińskiego - te m.in. obrazy walczyć będą o główną nagrodę na 25. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (WMFF), który rozpocznie się w piątek.
 • Świnka z Polski uczy Amerykanów oszczędzania

  Świnka z Polski uczy Amerykanów oszczędzania

  Pojawienie się 10-metrowej dmuchanej świnki-skarbonki w centrum Nowego Jorku wzbudziło żywe zainteresowanie mieszkańców największego amerykańskiego miasta. W ten nietypowy sposób Polacy zachęcali Amerykanów do oszczędzania.
 • Słabe filmy w konkursie w Gdyni

  Słabe filmy w konkursie w Gdyni

  To nie był dobry dzień na festiwalu w Gdyni. Kuriozalny nowelowy "Demakijaż", kiczowato prorodzinne "Nigdy nie mów nigdy" oraz - to największe rozczarowanie w konkursowej stawce - mało prawdziwe "Świnki" Roberta Glińskiego.
 • Oddają się za kosmetyki

  Oddają się za kosmetyki

  "Świnki" to najnowszy, bardzo kontrowersyjny film Roberta Gińskiego, twórcy "Cześć Tereska". Obraz o dziecięcej pornografii będzie miał swoją premierę podczas festiwalu w Gdyni.
 • Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  Świnki pokonały Harry'ego Pottera

  "Załoga G", familijna produkcja Disney'a opowiadająca o przygodach świnek morskich, zajęła pierwsze miejsce na liście filmowych przebojów za oceanem, wyprzedzając - zdawałoby się niezwyciężonego - "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi".

Filmy - świnki (4)

 • Miniaturowe świnki w wesołym truchcie

  Nie często można zobaczyć taką ilość miniaturowych świnek w jednym miejscu. Doświadczyć tego może Melanie Moreau, która w Teksasie założyła farmę ratującą przedstawicieli gatunku. Dwa razy dziennie karmi aż 272 świnki, które biegając wesoło rozczulą niejednego.
 • Kot wspina się na odpoczywające świnki

  Ernest, mały, szary dachowiec absolutnie nie czuł się zawstydzony i bez dłuższych namyślań uciął sobie drzemkę na odpoczywających świnkach. Miniaturowe zwierzaki najwidoczniej nie miały nic przeciwko, bo przyjęły gościa-akrobatę z wyrozumiałością.
 • Buldożka dzielnie znosiła obecność świnek

  Buldożka leżała sobie spokojnie na podłodze. Wtedy pojawiła się gromada młodych świnek, który zaczepiały suczkę. Ta jednak z dość dużym spokojem zniosła ich zabawy.
 • Urządziła nietypowym pupilom imprezę urodzinową

  Właścicielka ma w domu nietypowych pupili. Obchodziły urodziny więc postanowiła im urządzić imprezę. Zobaczcie sami.