świnka

Artykuły - świnka (9)

 • Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Choroby wieku dziecięcego. Świnka

  Świnka to jedna z wirusowych chorób zakaźnych, typowych dla wieku dziecięcego.
 • Fenomenalny mistrz surfingu

  Fenomenalny mistrz surfingu

  Kto by się spodziewał, że mała świnka może zrobić wokół siebie taki szum. Wszystko dzięki jej umiejętności pływania na desce surfingowej.
 • Świnka z Polski uczy Amerykanów oszczędzania

  Świnka z Polski uczy Amerykanów oszczędzania

  Pojawienie się 10-metrowej dmuchanej świnki-skarbonki w centrum Nowego Jorku wzbudziło żywe zainteresowanie mieszkańców największego amerykańskiego miasta. W ten nietypowy sposób Polacy zachęcali Amerykanów do oszczędzania.
 • Choroby wieku dziecięcego. Świnka.

  Choroby wieku dziecięcego. Świnka.

  Świnka to jedna z wirusowych chorób zakaźnych, typowych dla wieku dziecięcego.
 • Edyta Herbuś na wyczucie

  "Dużego doświadczenia w dubbingowaniu nie mam, więc robię to trochę na wyczucie" - zdradza Edyta Herbuś, gadająca świnka Frania z "Wyspy dinozaurów".
 • Piracka świnka

  Piracka świnka

  Na czerwieniaka dwuplamego i gorbuza! - Gruby Swen i jego chłopiec okrętowy Pit nie wierzą własnym oczom, gdy pewnego wieczora na plaży fale wyrzucają im pod nogi beczkę. Dobiega z niej przyjemne chrumkanie małej świnki. Nie jest to jednak zwyczajna świnka!
 • Dom plus świnka gratis

  Jeden z ekskluzywnych brytyjskich developerów przygotował specjalną ofertę dla miłośników zwierząt. Do każdego kupionego domu jego nabywca gratis otrzyma żywego prosiaka.
 • Dziś Dzień Bez Zakupów

  Dziś Dzień Bez Zakupów

  Mieszkańcy Ameryki przecierali oczy ze zdumienia i myśleli, że śnią, kiedy oglądając telewizję - w natłoku reklam laptopów, samochodów, funduszy inwestycyjnych - nagle pojawiała się świnka przekonująca ich, by nie kupowali niczego. Świnka to część kampanii na rzecz przypadającego właśnie dziś 11. Międzynarodowego Dnia Bez Zakupów.
 • Przeboje filmowe x 2

  Przeboje filmowe x 2

  Już 26 października polscy wielbiciele dobrych filmów będą mieli okazją kupić ekskluzywne zestawy DVD, w których znajdą się aż dwa przebojowe obrazy. Wytwórnia Columbia TriStar Home Entertainment oferuje aż dziesięć zestawów, na które składa się dwadzieścia wybitnych filmów.

Filmy - świnka (27)