świnia

Artykuły - świnia (18)

Filmy - świnia (16)

 • Co za świnia! Potężny wieprz spacerował po przedmieściach australijskiego miasta

  Potężny wieprz spacerował po przedmieściach australijskiego miasta Adelaide. Zwierzę, które nic nie robiło sobie z obecności przechodniów, nagrała pasażerka jednego z samochodów.
 • Na grzbiecie tej świni podróżuje… szynszyla

  Ben i Christopher to przyjaciele po przejściach. A mowa o… świni i szynszyli! Zobaczcie jak zwierzaki wspierają się nawzajem. Gryzoń dosłownie jeździ na grzbiecie swojego kumpla. Taka ekipa może dzielnie pomagać w rehabilitacji w centrum dla chorych dzieci. (STORYFUL/x-news)
 • Ten kociak chciał się tylko zdrzemnąć

  Ten kociak chciał się tylko zdrzemnąć... Wydawało się, że znalazł do tego idealne miejsce. Jednak, kiedy już się ułożył i miał oddać odpoczynkowi jego legowisko zaczęło się ruszać! Futrzak ułożył się na śwince, która akurat miała ochotę na spacer. (STORYFUL/x-news)
 • Policjanci otrzymali niecodziennie wezwanie. Chodziło o świnie

  Policja w Mount Juliet w Tennessee otrzymała niecodzienne zgłoszenie. Mieszkańcy wezwali funkcjonariuszy do pomocy w złapaniu świni, która uciekła ze swojej zagrody i zakłócała ruch drogowy. Na nagraniu wideo widać trzech policjantów, którzy eskortują zwierzę do gospodarstwa. (STORYFUL/x-news)