świnia

Artykuły - świnia (19)

Filmy - świnia (7)

 • Ona maluje, a ludzie płacą. Artysta na czterech nogach

  W internecie krążyły już historie o zwierzętach, które wykazywały się odrobiną twórczości. Bohaterka powyższego filmu powinna dołączyć do tego grona z renomą doświadczonej malarki! Dorodna świnia o imieniu Pigcasso jest znana z tego, że maluje obrazy. Swój żywot wiedzie na jednej z farm w Republice Południowej Afryki. Wcześniej została uratowana od rzeźni. Właścicielka nietypowej artystki spienięża wszystkie jej prace, a zysk przekazuje na rzecz farmy opiekującej się zwierzętami. Obraz, który widać na filmie został kupiony za 2,350 funtów, a wszystkie dotychczasowe transakcje zasiliły konto farmy kwotą prawie 50,000 funtów.
 • Próbował dosiąść świni. Finał rozbawia

  Mężczyzna wpadł na głupi pomysł. Chciał dosiąść świni. Pożałował tego.
 • Świnie zabrały kota na spacer. W środku miasta!

  Musicie przyznać, że takich widoków nie spotykamy codziennie. Dwie świnie, Mortiz i Smarty, zabrały kota Leonarda na spacer.
 • Jak zmotywować świnię do spacerów

  Świnia potrzebowała dodatkowej motywacji do tego, aby ruszyć się z miejsca. Kobieta więc wymyśliła, że najlepszą bronią na lenistwo będzie wędka z zawieszoną marchewką na haczyku. Jak widać, i świnka zadowolona i właścicielka. Mamy nadzieje tylko, że na końcu zwierzę dostało nagrodę.