Święto Niepodległości

Artykuły - Święto Niepodległości (170)

Filmy - Święto Niepodległości (4)

 • Jak zrobić kotylion na Święto Niepodległości?

  Narodowe Święto Niepodległości to święto nas wszystkich! Radosne fale patriotyzmu, które wtedy wędrują do nas zewsząd, są świetną okazją do pokazywania własnych uczuć związanych z krajem! Kotyliony to świetny, tradycyjny sposób na manifestację patriotyzmu w ten szczególny dzień, jakim jest święto 11 listopada! Zobaczcie, jak w kilka chwil zrobić elegancki kotylion na Święto Niepodległości.
 • Co wydarzyło się 11 listopada?

  11 listopada obchodzimy święto upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. Zapytaliśmy Polaków, co wiedzą o tym dniu. Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Cichocki: Działania policji oceniam dobrze

  Działania policji podczas niedzielnego Święta Niepodległości oceniam dobrze. Policja zachowała się właściwie. Udało się uchronić warszawiaków i marsze - mówił gość Kontrwywiadu RMF FM, szef MSW Jacek Cichocki. - Nie rozumiem narzekania Jarosława Kaczyńskiego, że policji było za dużo - dodaje.
 • Górski: Dwuznaczne zachowanie policji podczas marszu

  Trzeba będzie sprawdzić, czy wczorajsze zamieszki podczas marszu niepodległości to nie była prowokacja. Zamaskowani policjanci zachowywali się dwuznacznie; byli rozbiegani i dziwni. Zachowania policji mogły mieć charakter prowokacyjny - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM poseł PiS Artur Górski.