Film - święta

Artykuły - święta (82)

 • Kanał 3D na święta?!

  Kanał 3D na święta?!

  W styczniu w mediach pojawiły się pierwsze informacji na temat uruchomienia trójwymiarowej stacji przez Canal+. Nadawca potwierdza, że rewolucja nastąpi jeszcze w tym roku.
 • DeVito rozbiera się na święta

  DeVito rozbiera się na święta

  Danny DeVito zaszokuje fanów w odcinku specjalnym popularnego serialu telewizyjnego, w którym pojawi się... nago.
 • Święta Katarzyny Glinki

  Święta Katarzyny Glinki

  Prezenty wkłada pod choinkę dzień przed Wigilią, podczas uroczystej kolacji niczego sobie nie odmawia, przestała mieć noworoczne postanowienia - o swoich Świętach opowiada Kasia Glinka, bohaterka serialu "Barwy szczęścia".
 • Od Gwiazdora? Nowy program!

  Od Gwiazdora? Nowy program!

  W tym roku Anna Popek zamierza spędzić Boże Narodzenie u swojej siostry. Aktorka przyznaje, że lubi, gdy jest dużo osób przy stole, bo święta najlepiej spędza się przecież w "możliwie największym rodzinnym gronie".
 • Jungowska: Świąteczne leniuchowanie

  Jungowska: Świąteczne leniuchowanie

  Edyta Jungowska spędzi w tym roku święta u swoich rodziców pod Warszawą. W rodzinnym gronie wraz ze swoim partnerem Wiktorem ma nadzieję trochę poleniuchować.
 • Kurzajewscy: Święta na sportowo

  Kurzajewscy: Święta na sportowo

  Paulina i Maciej Kurzajewscy zapowiadają, że ich tegoroczne święta niczym nie będą się różnić od tych z poprzednich lat. "Poczucie przynależności do rodziny" - to hasło, które dominuje w ich domu w tym czasie.
 • Święta z Moniką Richardson

  Święta z Moniką Richardson

  Monika Richardson, znana i lubiana dziennikarka powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Gwiazdę związaną od wielu lat z TVP2 zobaczymy już w święta Bożego Narodzenia. Zaprosi do studia wielu wspaniałych gości, a od stycznia 2010 r. poprowadzi nowy program kulturalny.
 • Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska, gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i jedna z bohaterek programu "Kocham Cię Polsko", przyznaje, że "dom pełen rodziny i pięknych świątecznych zapachów oraz uśmiechów" to dla niej najpiękniejsze wspomnienie związane z Bożym Narodzeniem.
 • "24 godziny" na święta

  "24 godziny" na święta

  W święta Bożego Narodzenia telewizja Canal+ rozpocznie emisję siódmego sezonu popularnego amerykańskiego serialu "24 godziny".
 • Święta bez "Kevina"? Wykluczone

  Święta bez "Kevina"? Wykluczone

  87% Polaków deklaruje, że w okresie między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem chętnie zasiada przed telewizorem. I choć lubimy "Kevina samego w domu", to zdecydowana większość widzów (ponad 70%) jest niezadowolonych z faktu powtarzania co rok tych samych filmów - wynika z badania przeprowadzonego przez Gfk Polonia na zlecenie UPC Polska.