Film - święta

Artykuły - święta (82)

 • Gwiazdy ślą życzenia!

  Gwiazdy ślą życzenia!

  Aktorki i aktorzy, telewizyjni dziennikarze oraz prezenterzy specjalnie dla "Tele Tygodnia" malowali świąteczne bombki. Autorskie choinkowe ozdoby przekazano fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Czego życzą gwiazdy ekranu swoim widzom?
 • Katarzyna Zielińska: Święta jak z bajki

  Katarzyna Zielińska: Święta jak z bajki

  "Bardzo rodzinne i z kolędowaniem na kilka głosów" - mówi Katarzyna Zielińska o swoich świętach. Aktorka, jak co roku, pojedzie na Boże Narodzenie do rodzinnego domu w Starym Sączu.
 • "Kevin..." jednak będzie w święta!

  "Kevin..." jednak będzie w święta!

  Mimo że od tylu lat wszyscy narzekali na "Kevina samego w domu", który leciał w każde święta w polskiej telewizji, to gdy w tym roku miało go wreszcie zabraknąć, zaczęły się protesty. Okazały się na tyle skuteczne, że Polsat zdecydował się jednak wyemitować film.
 • Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  W Kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Nieme filmy będą wyświetlane od 14 do 17 października.
 • Off Plus Camera: Kamera na Chile

  Off Plus Camera: Kamera na Chile

  Zaprezentowane na festiwalu Off Plus Camera "Narodzenie" Sebastiana Lelio udowadnia, że chilijska kinematografia trzyma się mocno.
 • Polskie święta przed telewizorem

  Polskie święta przed telewizorem

  Podczas tegorocznych świąt Wielkiej Nocy statystyczny Polak spędził przed telewizorem 4 godziny i 54 minuty. To o 7 minut więcej, niż w tym samym czasie w zeszłym roku.
 • Rodzinne święta Richardson

  Rodzinne święta Richardson

  Jakie będą święta Moniki Richardson w tym roku? Na pewno spędzone w licznym rodzinnym gronie. - Z całą rodziną jedziemy do domu pod Poznaniem, gdzie zbiera się rodzina ze strony mojej mamy - zapowiada dziennikarka.
 • Pracowite święta Egurroli

  Pracowite święta Egurroli

  Dla Agustina Egurroli Wielkanoc zawsze łączy się z pracą. Nie chodzi tu o malowanie pisanek, czy o świąteczne porządki, ale pracę nad choreografiami do programu "Taniec z Gwiazdami".
 • Wielkanoc przed telewizorem

  Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?
 • Filmowe święta w telewizji TVN

  Filmowe święta w telewizji TVN

  Podczas zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy ramówka telewizji TVN wypełniona będzie filmami. Zobacz jaką dokładnie ofertę przygotowała stacja?