Pogoda - święta

Artykuły - święta (8)

 • Wielka Brytania: Święta przy sztormowej pogodzie

  Wielka Brytania: Święta przy sztormowej pogodzie

  Sztormowa pogoda wywołana układami niskiego ciśnienia nad Atlantykiem, która nadciągnęła nad Wyspy Brytyjskie i Irlandię, zakłóciła ruch kolejowy i drogowy. W Kumbrii w rzece Rothay utonął mężczyzna. Niepotwierdzone doniesienia mówią o dwóch dalszych ofiarach śmiertelnych.
 • Prognozy pogody na Wigilię, święta i sylwestra

  Prognozy pogody na Wigilię, święta i sylwestra

  Sporo słońca, bezdeszczowo i jak na grudzień ciepło; termometry wskażą nawet do 8 st. C - takie są prognozy na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Pogodowy scenariusz przedstawia się zatem mało zimowo. Ci, którzy liczyli na białe święta, mogą poczuć się zawiedzeni, bo o opadach śniegu nawet nie ma mowy. Przynajmniej na razie. Sylwester też upłynie pod znakiem bardziej jesiennej niż zimowej aury. Na tęgie mrozy i zaspy musimy jeszcze poczekać...
 • Pogoda na święta i sylwestra. Najnowsze prognozy

  Pogoda na święta i sylwestra. Najnowsze prognozy

  O białych świętach w tym roku raczej można zapomnieć. Prognozy - przynajmniej jak na razie - nie pozostawiają żadnych złudzeń. W Wigilię i w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia termometry mają wskazywać maksymalnie nawet do 8 stopni Celsjusza. Słońca ma być sporo, ale o śniegu ani widu, ani słychu...
 • Pogoda na święta i sylwestra

  Pogoda na święta i sylwestra

  Najnowsze długoterminowe prognozy na święta nie pozostawiają żadnych złudzeń. Zachmurzenie na ogół ma być umiarkowane i duże, lokalnie popada deszcz, a o śniegu nie ma mowy. Termometry wskażą dodatnie wartości, nawet do 7 stopni Celsjusza. Bardziej zimowa aura ma nam towarzyszyć dopiero w sylwestra. Prószyć ma na południu kraju, a na Podlasiu termometry wskażą wartości poniżej zera.
 • "Metro": Już nie będzie białych świąt?

  "Metro": Już nie będzie białych świąt?

  ​O tym, że święta będą bezśnieżne, przekonują nie tylko meteorolodzy z IMGW. Od najbliższej niedzieli będzie się ocieplać w całym kraju. W Wigilię termometry pokażą 5-6 st. Celsjusza z wyjątkiem terenów górskich - gdzie możliwe są opady śniegu.
 • Szczegółowa prognoza pogody na Wigilię

  Szczegółowa prognoza pogody na Wigilię

  Niewielki mróz, przelotne opady śniegu i sporo chwil ze słońcem - taka będzie pogoda 24 grudnia, w wigilię świąt Bożego Narodzenia.
 • Prognoza na święta: O śniegu możemy zapomnieć

  Prognoza na święta: O śniegu możemy zapomnieć

  Na Boże Narodzenie będzie deszcz i plucha - donosi dzisiejszy "Fakt". Śnieg zawita do nas dopiero w styczniu, a siarczysty mróz skuje Polskę w lutym i potrzyma aż do marca.
 • Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

  Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

  Trochę słońca, trochę chmur, a na północy opady deszczu. Na termometrach od 9 do 14 stopni Celsjusza - taka będzie pogoda w święto Wszystkich Świętych.