Nowe Technologie - święta

Artykuły - święta (31)

 • Przenośne święta

  Przenośne święta

  Następca "dużego" modelu PSP o nazwie kodowej PSP-2000 naprawił błędy poprzednika i jest obecnie hitem sprzedaży w Japonii.
 • Msza święta w formacie MP3

  Msza święta w formacie MP3

  Polski Kościół wychodzi na przeciw swoim wiernym - do internetu trafiły niedzielne kazania dominikanów z mszy w kościele oo. dominikanów na Służewie.
 • Święta - pluszaki idą

  Święta - pluszaki idą

  Okres świąteczny sprzyja "zabawkowym" gadżetom. Kolejnym z nich jest niewielka szara pluszowa myszka, która może być używana jako brelok do kluczy. Nie jest to jej najważniejsze zastosowanie, bowiem kryje ona w swoim wnętrzu 128MB pamięci flash i odtwarzacz MP3.
 • Spokojnych i niezbyt mokrych...

  Spokojnych i niezbyt mokrych...

  Na temat wyższości jednych świąt nad drugimi napisano już tomy. Nie mam zamiaru kontynuować tych akademickich dyskusji. Nie będę także życzyć wam sztampowo "Wesołych i Spokojnych", itd. Każde bowiem święta są wesołe i spokojne, choćby dlatego, że można sobie odpocząć (poza tymi, którzy wypocząć nie mogą lub nie chcą, jak np. osobnicy generujący dla Was treści z dziedziny "nowych technologii"). Niemniej, staropolskim obyczajem... (jeśli chcesz wiedzieć co - kliknij na:
 • TPSA - nowe taryfy zatwierdzone

  TPSA - nowe taryfy zatwierdzone

  Telekomunikacja Polska zatwierdzila zapowiadane wcześniej nowe plany telefoniczne. W ramach abonamentu TP oferuje m.in. korzystanie wieczorem oraz w weekendy i święta z nieograniczonej liczby dowolnie długich połączeń lokalnych i międzymiastowych bez dodatkowych opłat - nawet przez 456 godzin miesięcznie. "Nowe plany telefoniczne to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy, jak pokazały badania marketingowe, są bardzo zainteresowani tą ofertą" - powiedział Prezes Telekomunikacji Polskiej Marek Józefiak - "Spodziewamy się, że w perspektywie roku skorzysta z niej około miliona osób."