Nowe Technologie - święta

Artykuły - święta (37)

 • Zoom z nieograniczonym bezpłatnym połączeniem na święta

  Zoom z nieograniczonym bezpłatnym połączeniem na święta

  Jakiś czas temu popularny komunikator ogłosił na Twitterze, że z okazji nadchodzącego święta Dziękczynienia, usunie 40-minutowy limit spotkań dla niezasubskrybowanych użytkowników. Jak się okazuje, firma utrzyma ten stan nieco dłużej.
 • Bezpieczne zakupy w internecie - na co trzeba uważać?

  Bezpieczne zakupy w internecie - na co trzeba uważać?

  Zakupy w sieci to dzisiaj norma, tymczasem aż 70 proc. polskich sklepów internetowych nie jest odpornych na najczęściej występujące cyberataki. Na co zatem należy uważać robiąc zakupy w internecie?
 • Niebezpieczne święta

  Niebezpieczne święta

  Jak co roku, nasze elektroniczne skrzynki pocztowe zapełnią się teraz e-kartkami, a internet zdominują zabawne wielkanocne aplikacje i filmy. Niestety, święta to okazja dla cyberprzestępców,
 • Niebezpieczne święta na Facebooku

  Niebezpieczne święta na Facebooku

  Święta to ulubiony okres hakerów. W tym roku cyberprzestępcy szczególnie upodobali sobie serwis społecznosściowy Facebook, który wykorzystują do rozpowszechniania nowego wariantu znanego wirusa Koobface GK - ostrzegają specjaliści z Laboratorium PandaLabs.
 • 12 internetowych zagrożeń na święta

  12 internetowych zagrożeń na święta

  Internauci w okresie świątecznym staną się celem ataków cyberprzestępców.
 • Komputer na święta - uwaga na wirusy

  Komputer na święta - uwaga na wirusy

  Właściciele nowo nabytych komputerów zostali ostrzeżeni przed instalacją różnego rodzaju oprogramowania podczas Świąt Bożego Narodzenia.
 • Święta - raj dla cyberprzestępców

  Święta - raj dla cyberprzestępców

  FBI ostrzega przed świąteczną falą spamu zawierającego złośliwe oprogramowanie - listy często podszywają się pod kartki świąteczne lub promocyjne oferty różnego rodzaju sklepów.
 • Zaatakują w święta

  Zaatakują w święta

  Specjaliści ds. bezpieczeństwa ostrzegają przed zwiększoną aktywnością cyberprzestępców podczas okresu przedświątecznego.
 • Wirus Storm uderzył w święta

  Wirus Storm uderzył w święta

  Sieć wirusów Storm wykazała się wysoką aktywnością w okresie świątecznym. 24 grudnia pojawił się pierwszy spam, związany z Bożym Narodzeniem, w którym znalazły się adresy zachęcające do odwiedzenia witryny merrychristmasdude.com, na której hakerzy umieścili najnowszą wersję wirusa Storm - Email-Worm.Win32.Zhelatin.pd.
 • Hasło rzecz święta

  Hasło rzecz święta

  W Vermont zapadł wyrok, który może poważnie utrudnić walkę z dziecięcą pornografią oraz będzie miał olbrzymie znaczenie dla ochrony danych elektronicznych. Sąd uznał, że ani organa ścigania, ani oskarżenie nie mogą zmusić oskarżonego do ujawnienia hasła do swojego komputera.