mobtech - święta

Artykuły - święta (16)

 • Padnie SMS-owy rekord?

  Padnie SMS-owy rekord?

  Święta oraz Nowy Rok to gorący okres dla operatorów komórkowych, gdy wysyłamy do znajomych setki wiadomości SMS oraz MMS z życzeniami . Prawdopodobnie w tym roku padnie kolejny rekord.
 • Orange, Plus i Tele2 wprowadzały nas w błąd

  Orange, Plus i Tele2 wprowadzały nas w błąd

  PTK Centertel (właściciel sieci Orange), Polkomtel (właściciel sieci Plus) oraz Tele2 wprowadzały w błąd swoich klientów - uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W którym momencie operatorzy grali nie fair?
 • 1,5 mld SMS-ów w święta i Nowy Rok

  1,5 mld SMS-ów w święta i Nowy Rok

  W okresie świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra i pierwszego dnia 2008 roku polscy użytkownicy telefonów komórkowych wysłali 1,5 mld SMS-ów i ponad 7 mln wiadomości multimedialnych. Jedna czwarta tej liczby przypada na Wigilię.
 • Idą święta - sprawdź wątrobę!

  Idą święta - sprawdź wątrobę!

  Dla wielu starszych osób święta Bożego Narodzenia oznaczają pewne kłopoty ze zdrowiem. Aby temu zaradzić zaprojektowano specjalną wtyczkę do telefonu komórkowego, który pomoże sprawdzić naszą wątrobę w prosty sposób. Czyżby kolejny po alkomacie przełomowy produkt?
 • SMS do babci na święta

  SMS do babci na święta

  Od 12 grudnia wszyscy użytkownicy sieci Play będą mieć możliwość wysłania wiadomości tekstowej na telefon stacjonarny.
 • Głuchy telefon na święta

  Głuchy telefon na święta

  Nawet kilkanaście tysięcy tarnowian może nie usłyszeć w tym roku życzeń świątecznych, bo bliscy i zna­jomi nie dodzwonią się do nich, alarmuje "Gazeta Krakowska".
 • Jakimi telefonami kusić będą operatorzy na święta?

  Jakimi telefonami kusić będą operatorzy na święta?

  Komórkowi operatorzy od dawna przyznają, że najbardziej atrakcyjnym dla nich okresem jest ostatni kwartał roku, gdy wiele telefonów komórkowych kupowanych jest na prezenty pod choinkę. Na jakie świąteczne propozycje możemy liczyć w tym roku?
 • Rekordowe Święta dla operatorów komórkowych

  Rekordowe Święta dla operatorów komórkowych

  W okresie Świąt Bożego Narodzenia, tj. od soboty 23 do wtorku 26 grudnia br., użytkownicy sieci komórkowych w Polsce wysłali rekordową liczbę 596 mln SMS-ów i ponad 3,1 mln wiadomości multimedialnych MMS.
 • SMS-owe problemy w święta i Nowy Rok

  SMS-owe problemy w święta i Nowy Rok

  Podczas tegorocznych świąt i w okresie noworocznym możemy mieć kłopoty z wysłaniem SMS-a. A gdy go już wyślemy, to może nie dojść na czas.
 • Jabra przygotowała nowe modele na święta

  Jabra przygotowała nowe modele na święta

  Firma Jabra przygotowała specjalną promocję swoich produktów, przeznaczoną dla osób chcących coś kupić bliskiej osobie na prezent gwiazdkowy.