InteriaTV - święta

Filmy - święta (174)

 • Święta we Lwowie

  Jak Boże Narodzenie świętują mieszkańcy Lwowa? Jakie są ich tradycje? Jakie dania pojawiają się na ukraińskich stołach? Sprawdził to Mikołaj Rey. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Święta także w zoo. Pingwiny dostały nowy wybieg

  Pingwiny z zoo w Melbourne mają powody do radości. Dostały nowy wybieg na gwiazdkę! Zachwycone zwierzęta mają, gdzie się wyszaleć i utrzymywać dobrą formę. (STORYFUL/x-news)
 • Jak wyglądają święta oczami ratowników medycznych?

  Niestety nie dla wszystkich Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku w gronie najbliższych. Dla ratowników medycznych to okres intensywnej pracy. Jak wygląda świąteczny dyżur w karetce pogotowia ratunkowego? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli ratownicy: Grzegorz Bogusz i Łukasz Adamczak. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kuchenne pogotowie świąteczne Małgorzaty Świgoń. Do czego przyda nam się szklana butelka?

  W czasie świąt zdarza się nam wiele wpadek, zwłaszcza w kuchni. Jak poradzić sobie ze zbitym jajkiem czy brakiem wałka? Małgorzata Świgoń pokazała domowe sposoby na poradzenie sobie z niefortunnymi sytuacjami w kuchni. Do czego przyda nam się pusta plastikowa butelka? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Pyszne i polskie, czyli mięso na świątecznym stole

  W kuchni „Dzień Dobry TVN” dania z mięsa przygotowywał Tomasz Jakubiak. Zrobił m.in. bułę z udem kaczym, pieczone golonki z indyka i pierś z perliczki w sosie orzechowym. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Catering świąteczny vs. dania domowe. Ekspert do spraw żywienia ocenia

  Emilia Cesarek, ekspert ds. żywienia, opowiedziała o wadach i zaletach jedzenia z cateringu. Czym kierować się przy wyborze? – Warto przed świętami zamówić sobie jakiś posiłek w ramach testu – wyjaśniła Cesarek. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Świąteczna kuchnia dla dbających o linię

  W kuchni programu Daria Ładocha wraz z Agatą Koczaj pokazały przepisy na świąteczne dania w wersji fit. Co zaproponowała dla osób dbających o linię? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak nie dać się okraść podczas internetowych zakupów świątecznych

  Wiele świątecznych ofert wyglądających na wyjątkową okazję, to próba wyłudzenia danych, które przestępcy wykorzystają do opróżnienia naszego konta.Groźne są sytuacje, gdy skorzystamy z internetowej oferty wystawionej przez przestępców. Wtedy może nam się wydawać, że kupujemy coś za kilka złotych, a stracimy wszystkie pieniądze jakie mamy na koncie w banku. Przestępcy wystawiają oferty sprzedaży różnych towarów w bardzo atrakcyjnych cenach (np. smartfon za 1 zł). W rzeczywistości nie zamierzają jednak niczego nam wysyłać.
 • Ucierana babka wielkanocna. Sprawdź

  Kuchnia wielkanocna jest pełna jajek pod każdą postacią i drożdżowych babek, które bywają kapryśne. W kuchni "Dzień Dobry TVN" restauratorka Beata Kartowicz podzieliła się swoimi przepisami na ulubione świąteczne dania. Na stole pojawiły się takie smakołyki, jak: ucierana babka wielkanocna, mazurek czekoladowy, barszcz biały i jajka faszerowane szynką, chrzanem i szczypiorem. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak dzięki bieliźnie i strojom zakryć poświąteczny brzuszek?

  Świąteczne szaleństwo często kończy się kilkoma kilogramami więcej w pasie. Brafitterka Jolanta Lewicka zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" bieliznę tak formującą ciało, że nie będzie widać poświątecznego wypukłego brzuszka. Co jeszcze można ukryć odpowiednio dobranymi majtkami? (Dzień Dobry TVN/x-news)