Sport - święta

Artykuły - święta (90)

 • Ferguson kończy z balangami swoich piłkarzy

  Ferguson kończy z balangami swoich piłkarzy

  Trener angielskiego klubu piłkarskiego Manchester United Alex Ferguson zamierza zlikwidować święta Bożego Narodzenia..., to jest tradycyjne przyjęcia świąteczne z okazji grudniowych świąt. To jeden z efektów skandali, w tym afery Rooneya.
 • W Trieście nie czuć atmosfery siatkarskiego święta

  Ponad 100 dziennikarzy akredytowało się na mecze grupy F (Polska, Kanada, Serbia i Niemcy) mistrzostw świata siatkarzy we Włoszech. Organizatorzy nie spodziewali się takiego zainteresowania spotkaniami w Trieście i przygotowali jedynie 36 miejsc dla prasy.
 • Snarski o swojej karierze: Balowałem i "rządziłem".

  Dariusz Snarski był przed laty bardzo ciekawie zapowiadającym się pięściarzem. Nie potrafił jednak wykorzystać ogromnego potencjału. - Potrafiłem zaprzepaścić cały obóz w Zakopanem. Przyjechałem na święta po zgrupowaniu, i oczywiście balowałem. Marnowałem własną pracę - uczciwie przyznaje Snarski.
 • Obraniak żałuje, że nie chowa w ogrodzie jajek

  Obraniak żałuje, że nie chowa w ogrodzie jajek

  Piłkarz OSC Lille i reprezentacji Polski Ludovic Obraniak mimo napiętego kalendarza meczów w okresie przedświątecznym nie wyobraża sobie Wielkanocy bez tradycyjnego obiadu. Żałuje jedynie, że nie podtrzymuje zwyczaju chowania w ogrodzie jajek z prezentami.
 • Lenczyk: Te święta wesołe nie będą

  - Chyba jakiś jeden strzał celny oddaliśmy, natomiast żałuję, że Matusiak nie pomógł obrońcom, bo przynajmniej mecz by nie był przegrany - to śmiech przez łzy trenera Cracovii Oresta Lenczyka po porażce z Jagiellonią (0-1).
 • Schumacher czeka na święta

  Schumacher czeka na święta

  Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 Michael Schumacher nie może się już doczekać początku nowego sezonu, który ruszy 14 marca wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu. Niemiec wraca na tor po trzyletniej przerwie.
 • Vancouver: "Go, Canada go!"

  "Go, Canada go!" - to nie jest wprawdzie oficjalne hasło rozpoczynających się w Vancouver 12 lutego igrzysk olimpijskich, ale w mieście panuje bardziej atmosfera patriotycznego dopingu, aniżeli zbliżającego się światowego święta sportu.
 • "Święta wojna" w półfinale

  Vive Targi Kielce zagra z Wisłą Płock w półfinale Pucharu Polski. W drugiej parze Zagłębie Lubin zmierzy się z Travelandem Społem Olsztyn.
 • Ula Radwańska zagra z Agą w Sydney

  - W tym roku byłyśmy grzeczne, więc pod choinką znalazłyśmy sporo prezentów - powiedziała Urszula Radwańska.
 • Wspaniały: Tradycji zmieniać nie można

  Waldemar Wspaniały nie poczuł w tym roku przedświątecznej gorączki. Jeszcze w środę prowadzony przez niego Chemik Bydgoszcz grał mecz Pucharu Polski, więc były trener reprezentacji Polski na Wigilię zawitał do domu dopiero wtedy, gdy wszystko było już przygotowane.