święta krowa

Artykuły - święta krowa (3)

 • Święta krowa, czyli pan poseł

  Święta krowa, czyli pan poseł

  W Belgii wykroczenia drogowe wyłączono z ustawy o immunitetach: łamiesz przepisy, nie unikniesz kary. Dlaczego nie można takiego prawa wprowadzić w Polsce?
 • PKP święta krowa?

  Jak wyjaśnił RPO w przesłanej w poniedziałek kopii pisma do TK, wpływają do niego skargi od podróżnych, którzy w związku z opóźnieniami pociągów ponoszą szkody i mają problemy w dochodzeniu odszkodowań od przewoźników.
 • Drapieżna święta krowa poluje na kurczaki

  Drapieżna święta krowa poluje na kurczaki

  W pewnej wiosce w indyjskim stanie Bengal Zachodni - jak podaje serwis news.au - znikał drób. Mieszkańcy obwiniali o to wałęsające się w okolicy bezdomne psy.

Filmy - święta krowa (2)

 • Cielę z dwoma głowami. "To wcielenie boskie"

  Weterynarze byli w szoku, gdy krowa, którą się opiekowali, urodziła dwugłowego cielaka. Zwierzę przyszło na świat na farmie w pobliżu indyjskiego miasta Udaipur. "To wyjątkowy przypadek. Jeden na milion" - powiedział lokalny weterynarz dr Sumit Kumar. "W takim przypadku, jest wysoce prawdopodobne, że cielę nie przetrwa zbyt długo”. Na razie jednak zwierzę czuje się dobrze i jest zdrowe. Znajduje się pod obserwacją. „Może później spróbujemy zrobić operację" - powiedział dr Kumar. Wiadomość o narodzinach tego wyjątkowego cielaka przyciągnęła uwagę lokalnych wyznawców hinduizmu, którzy uznali zwierzę za „wcielenie boskie". W hinduizmie krowy są czczone jako najświętsze ze wszystkich zwierząt.
 • "Premier to nie święta krowa"

  Gościem Kontrwywiadu RMF FM był poseł PiS Zbigniew Wassermann.