InteriaTV - Święta Bożego Narodzenia

Synonimy:
święta boże narodzenie,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Święta Bożego Narodzenia (61)

 • Lewandowski i inni o wymarzonym prezencie pod choinką

  Jakie były najlepsze prezenty, które sportowcy znaleźli pod choinką? Więcej o wymarzonych prezentach polskich sportowców przeczytasz TUTAJ
 • Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Czy sportowcy trzymają się diety w Wigilię? Przekonaj się jakie są ich ulubione dania! Więcej o tradycjach wigilijnych sportowców przeczytasz TUTAJ
 • Na tym polega magia Świąt!

  Boże Narodzenie to bardzo rodzinne święta. Lotniska, dworce kolejowe, autostrady przeżywają prawdziwe oblężenie. Każdy chce dotrzeć do domu przed pierwszą gwiazdką. To wideo nagrano kilka dni temu na lotnisku Heathrow. Ukazuje ono zmęczonych podróżą pasażerów, którzy rozpromieniają się na widok wyczekujących ich bliskich. Spotykają się oni ze swoimi rodzinami pierwszy raz po długiej i dalekiej rozłące. Te rozczulające sceny przypominają, na czym polega magia Świąt. Uwaga! Przygotujcie chusteczki! Będzie wzruszająco!
 • Natalia Siwiec: Nie umiem robić prezentów

  Natalia Siwiec do tej pory nie kupiła prezentów gwiazdkowych. Twierdzi, że w przeciwieństwie do swojego partnera nie potrafi wybierać odpowiednich upominków. Tegoroczne Boże Narodzenie modelka spędzi w Wałbrzychu i Szczecinie, u rodziców swoich i Mariusza Raduszewskiego. W sylwestrową noc bawić się będzie natomiast w gronie przyjaciół. Nachodzący weekend Natalia Siwiec spędzi na zakupach. Modelka musi kupić świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Do galerii handlowych wybiera się z razem partnerem, twierdzi bowiem, że sama nie potrafi wybrać odpowiednich upominków. Mariusz Raduszewski natomiast świetnie sobie z tym radzi – nigdy nie zdarza mu się podarować nietrafionego prezentu. – Nigdy nie udało mi się nikomu zrobić niespodzianki, nigdy nie kupiłam jakiegoś najlepszego prezentu komukolwiek. A Mariusz intuicyjnie chyba wyczuwa, kto czego potrzebuje i dokładnie wiem, jak to ma wyglądać i zawsze ten prezent jest trafiony – mówi Natalia Siwiec. Modelka twierdzi, że tylko raz w życiu udało jej się zrobić komuś małą niespodziankę. Dlatego woli pytać, co dana osoba chciałaby otrzymać w prezencie, dotyczy to zwłaszcza jej partnera. Sama także znacznie wcześniej sygnalizuje, o czym aktualnie marzy. Dzięki temu ma całkowitą pewność, że Mariusz kupi jej dokładnie taki prezent, jakiego oczekuje.
 • Tak celebrują Boże Narodzenie!

  Highland, Stany Zjednoczone. Ta amerykańska rodzina uwielbia świąteczny klimat. Co roku ich zwyczajem jest nagrywanie bożonarodzeniowego klipu tanecznego. Czym zaskoczyli tym razem? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Sklepy przygotowują się do świątecznej sprzedaży

  W okresie Bożego Narodzenia sprzedaż w polskich sklepach wzrasta nawet o 80 proc. Konsumenci są w tym czasie bardziej skłonni do wydawania pieniędzy, także na produkty z wyższej półki. Sklepy, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów, stawiają nie tylko na dobrą ofertę handlową, lecz także na odpowiednie wyeksponowanie produktów oraz liczne promocje. Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas, w którym sklepy notują najwyższy w skali roku wzrost obrotów. Według badań Cushman & Wakefield w galeriach handlowych w dużych miastach wzrost ten może wynosić nawet 80 proc. Dla wielu sklepów sezon świąteczny zaczyna się już w połowie października – do sprzedaży trafiają wtedy bożonarodzeniowe ozdoby, prezenty i choinki. Placówki handlowe przyciągają klientów nie tylko świątecznymi dekoracjami, lecz także promocjami i łączonymi ofertami sprzedaży. Zdaniem ekspertów podstawowym elementem powinna być jednak oferta handlowa i sposób jej przedstawienia.
 • Świąteczne kiermasze w tym mieście nie mają sobie równych!

  Berlin słynie ze świątecznych kiermaszów. Szczególną popularnością cieszy się ten na historycznym placu Gendarmenmarkt. Jego nieodłącznymi elementami są czekoladki, grzane wino i kiełbaski. Panujący tu duch świąt Bożego Narodzenia przyciąga nie tylko berlińczyków, ale i obcokrajowców. W weekendy słychać tu języki ze wszystkich stron świata. W stolicy Niemiec można się też natknąć na mniej tradycyjne kiermasze. W postindustrialnych halach Neue Haimat można nabyć oryginalne, ręcznie robione przedmioty, mocno odbiegające od konwencjonalnych ozdób kojarzących się ze świąteczną atmosferą.
 • Ile kosztują święta za granicą?

  Zamiast choinki palmy, a zamiast mrozu i śniegu gorący piasek i plaża. Z takiej formy świątecznego wypoczynku korzysta coraz więcej Polaków. – Święta Bożego Narodzenia oraz sylwester należą do najbardziej popularnych terminów wakacyjnych w roku – mówi Dorota Derewońko z firmy Neckermann Polska. – W tym roku mamy wyjątkowo korzystny układ wolnych dni, dlatego klienci mogą połączyć święta z Sylwestrem – dodaje. A gdzie najchętniej jeździmy i ile nas to kosztuje?
 • Pracownicy ambasady USA nagrali dla nas piosenkę!

  Ambasada USA w Warszawie i Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie poczuły świąteczny klimat... Jingle Bell Rock!
 • "Kevin sam w domu" to thriller psychologiczny?

  Popularny w internecie Cyber Marian postanowił zmontować własną wersję trailera do kultowego "Kevina samego w domu".