Sport - Święta Bożego Narodzenia

Synonimy:
święta boże narodzenie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Święta Bożego Narodzenia (9)

 • Wojciech Stawowy: Oddaję każdy mecz Panu Bogu

  - Dla mnie najważniejszy jest Pan Bóg, on w moim życiu zajmuje pierwsze miejsce. Zawsze muszę znaleźć czas na to, żeby się pomodlić i pójść do kościoła - mówi nam trener Cracovii Wojciech Stawowy w wyjątkowym wywiadzie.
 • Polskie mistrzynie świata w areszcie śledczym

  Julia Michalska i Magdalena Fularczyk, złote medalistki ostatnich mistrzostw świata, wróciły do treningów. Święta Bożego Narodzenia spędzą w rodzinnych domach, ale o słodkim lenistwie mogą zapomnieć.
 • Wigilia hokeisty, czyli bacówka na odludziu

  Wigilia hokeisty, czyli bacówka na odludziu

  Jeden z najlepszych obcokrajowców Polskiej Ligi Hokejowej, Milan Baranyk z Wojasa/Podhala Nowy Targ święta Bożego Narodzenia uwielbia, choć nienawidzi ryb i jako jedyny z całej rodziny w Wigilię spożywał będzie kotleta.
 • Wigilia z Agnieszką i Urszulą Radwańskimi

  Wigilia z Agnieszką i Urszulą Radwańskimi

  Agnieszka i Urszula Radwańskie Święta Bożego Narodzenia spędzą tradycyjnie w Krakowie. - Lubimy kolędy, ale ich śpiewanie nie wychodzi nam najlepiej, dlatego staramy się tego nie robić - zwierzają się tenisowe siostry w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Wigilijne zwyczaje siatkarek i siatkarzy

  Koniec roku dla obu naszych reprezentacji był bardzo trudny i pełen pracy. Nadchodzące dni przyniosą zawodniczkom i zawodnikom przede wszystkim odpoczynek, o którym marzą oraz spotkanie z rodziną.
 • Święta u mistrzów: Piotr Protasiewicz

  Święta u mistrzów: Piotr Protasiewicz

  Piotr Protasiewicz, jeździec Polonii Bydgoszcz, tegoroczny złoty medalista drużynowych mistrzostw świata, ma nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia przeżywać będziemy w typowo zimowej, śnieżnej aurze.
 • Miśkowiak: Ten rok nie był stracony

  "Nie mogę powiedzieć, że ten rok był dla mnie stracony, bo był pełen doświadczeń. Myślę, że to zaprocentuje w przyszłości" - wyznał w świątecznym wywiadzie dla INTERIA.PL Robert Miśkowiak, indywidualny mistrz świata juniorów 2004 roku.
 • Piotr Świderski karpia nie skrzywdzi...

  Jeździec Atlasu Wrocław, Piotr Świderski jak większość z nas, Święta Bożego Narodzenia spędzi w domu, razem z rodziną.
 • O świętach z mistrzynią Europy

  O świętach z mistrzynią Europy

  - Święta Bożego Narodzenia mają coś tak wyjątkowego w sobie, że trudno to opisać. Większość ludzi w tym momencie przestaje myśleć o sobie i próbuje zrobić coś miłego dla innych - powiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce, Aleksandra Przybysz, która na co dzień broni barw włoskiego klubu Rebecchi Rivergaro.