świecznik

Filmy - świecznik (11)

 • Jak zrobić świecznik z butelki z zatopionymi kwiatami?

  Świecznik zrobiony z butelki to prosty sposób, by w parę chwil i właściwie bez wydawania pieniędzy ocieplić wnętrze niewielkim przedmiotem. Ten, który możecie zobaczyć na naszym filmiku, świetnie prezentuje się również w ciągu dnia - wszystko dzięki zatopionym w środku kwiatom. Zobaczcie, jak zrobić świecznik z butelki - to dziecinnie proste!
 • Korkowy świecznik z puszki

  Aluminiowe puszki, zwłaszcza te niewysokie i szerokie, idealnie nadają się na przygotowanie z nich bezpiecznego, ale stylowego świecznika, który swoim wyglądem wpasuje się w niemal każde wnętrze! Przy użyciu korków z wina, które zwykle wyrzucamy, możecie przygotować ciekawą, estetyczną dekorację, która zachwyci wszystkich, a blask świeczki będzie nadawał wnętrzu miłej atmosfery. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Walentynkowy świecznik

  Walentynki to wyjątkowa okazja, kiedy każdą chwilę warto spędzić z ukochaną osobą! Jeśli zamiast kolacji w restauracji czy wyjścia do kina planujecie zostać w domu, warto, by i dekoracje mieszkania dodawały uroku i nastroju walentynkowej nocy. Tym razem mamy dla was propozycję, jak zrobić prosty świecznik na walentynki!
 • Świecznik ze słoika i gazety

  Zwykły słoik może posłużyć za elegancki i przede wszystkim bezpieczny świecznik, który odmieni wystrój każdego wnętrza! Jeśli szukacie ciekawego i prostego pomysłu na świecznik, spróbujcie zrobić go właśnie ze starego słoika i... gazety! W prosty sposób, w parę chwil przygotujecie ciekawy świecznik, który na długo rozświetli przyjemnym blaskiem każdy pokój. Zobaczcie, jakie to proste!