świeczki

Artykuły - świeczki (2)

 • Mediacja: Gra nie warta świeczki?

  Mediacja: Gra nie warta świeczki?

  Zdaniem ekspertów, nowe przepisy, które mają rozpropagować mediacje w sporach konsumenckich i gospodarczych, nie zadziałają, bo Polacy nie są ludźmi chętnymi do rozmów.
 • Domy pasywne - czy gra jest warta świeczki?

  Domy pasywne - czy gra jest warta świeczki?

  W ofercie domów jednorodzinnych, oferowanych na rynku pierwotnym, coraz częściej pojawiają się nowoczesne budynki z rozwiązaniami energooszczędnymi. W dobie rosnących kosztów energii, wpływ czynnika niskiego zapotrzebowania na ogrzewanie nabiera coraz większego znaczenia w procesie zakupu. Warto prześledzić, jaki wybór mają obecnie osoby zdecydowane na najefektywniejsze energetycznie konstrukcje - domy pasywne.

Filmy - świeczki (4)

 • Te urodziny zapamięta na długo. Dlaczego?

  Chłopak obchodził dwudzieste ósme urodziny w otoczeniu całej rodziny. Byli starsi, młodsi, rodzice, bracia i siostry wraz z dziećmi. Wszystko pięknie i idealnie. Do czasu zdmuchiwania świeczek...
 • Jak zrobić latarnię morską? Sposób z doniczkami

  Motyw latarni morskiej jest chętnie wykorzystywany przy dekorowaniu wnętrz. To genialna ozdoba, która świetnie podkreśli charakter marynarskiego wystroju pokoju dziecięcego, będzie też piękną ozdobą do przydomowych ogrodów. W sklepie gotowe latarenki kosztują krocie, można je jednak samodzielnie przygotować w domu! Zobaczcie nasz instruktaż!
 • Jak pozbyć się plam z wosku?

  Wosk, którym zabrudziliśmy jakąś powierzchnię - blaty, obrusy czy nawet ubrania - jest mocno trzymającym się intruzem. Trudno się go pozbyć z niemal każdego materiału. Co zrobić, by usunąć plamy z wosku - zwłaszcza z miejsc, z których nie da się go wykruszyć? Zobaczcie nasz poradnik - usuwanie wosku czy parafiny jest naprawdę proste!
 • Krwawiące świeczki - świetna dekoracja na Halloween!

  Halloween to szczególny dzień - święto jest coraz bardziej popularne również w Polsce! Jeśli szukacie pomysłów na ciekawe dekoracje na halloweenowy kinderbal czy podkreślenie atmosfery na przyjęciu, trafiliście idealnie! Mamy dla was propozycję na krwawiące świeczki, które można przygotować bardzo niewielkim kosztem i dosłownie w kilka chwil. Efekt upiorności gwarantowany!