Światło między oceanami

Artykuły - Światło między oceanami (5)

 • "Światło między oceanami" [recenzja]: Bez ognia

  "Światło między oceanami" [recenzja]: Bez ognia

  Każdego roku w kinach pojawia się przynajmniej kilka filmów, które nazywane są murowanymi kandydatami do oscarowych nominacji. Głośne nazwiska, uwielbiani reżyserzy, ważne tematy - skrojone pod sezon nagród obrazy jeszcze przed premierą poprzeczkę mają postawioną bardzo wysoko. I czasem, mimo wysiłku twórców, po prostu nie są w stanie do niej sięgnąć. "Światło między oceanami" jest właśnie takim dziełem.
 • Rachel Weisz i "Światło między oceanami": Ten film podzieli publiczność

  Rachel Weisz i "Światło między oceanami": Ten film podzieli publiczność

  "To film o dobrych ludziach podejmujących ze szlachetnych pobudek złe decyzje" - mówi Rachel Weisz o filmie "Światło między oceanami". Ekranizacja bestsellerowej powieści M.L. Stedman trafi na ekrany polskich kin 18 listopada.
 • Złamane serce Rachel Weisz

  Złamane serce Rachel Weisz

  Rachel Weisz, laureatka Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Wierny ogrodnik", w listopadzie pojawi się w "Świetle między oceanami" w roli matki, która nie spodziewa się, że jeszcze kiedykolwiek w życiu zobaczy swoje dziecko...
 • Alicia Vikander na końcu świata

  Alicia Vikander na końcu świata

  Alicia Vikander została okrzyknięta filmowym odkryciem i jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia po roli Gerdy w "Dziewczynie z portretu". Ta oscarowa kreacja otworzyła jej drzwi do wielkiego świata. Za swój kolejny film "Ex Machina" została nominowana do Złotego Globu i BAFTy. 18 listopada pojawi się na ekranach polskich kin w "Świetle między oceanami" u boku swojego życiowego partnera Michaela Fassbendera w roli Isabel Sherbourne.
 • Zakochany Fassbender obnaża się w "Świetle między oceanami"

  Zakochany Fassbender obnaża się w "Świetle między oceanami"

  ​Michael Fassbender rozkochał w sobie krytyków i widzów swoimi rolami: mężczyzny uzależnionego od seksu ("Wstyd"), członka IRA ("Głód"), goniącego za upadkiem Hitlera żołnierza ("Bękarty wojny") czy bezwzględnego pana na włościach ("Zniewolony. 12 Years a Slave"). Jego postacie zawsze były silne i wyraziste. Teraz Derek Cianfrance postawił przed nim zupełnie nowe aktorskie wyzwanie: w "Świetle między oceanami" miał stworzyć postać delikatną, pragnącą odnaleźć spokój po traumie I wojny światowej.

Zdjęcia - Światło między oceanami (16)

 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"
 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"
 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"
 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"
 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"
 • film.interia.pl
  "Światło między oceanami"

Filmy - Światło między oceanami (3)