Biznes - światła

Artykuły - światła (13)

 • Uwaga ma słoneczne dotacje

  Uwaga ma słoneczne dotacje

  Aż 81 proc. inwestorów indywidualnych, którzy wzięli udział w kampanii "Otwórz się na pozytywną energię", planuje w swoich domach zamontować większość okien od strony południowej i korzystać z darmowej energii słońca. 200 tysięcy złotych przyznał VELUX dwudziestu inwestorom z całej Polski, którzy zgłosili projekty na budowę energooszczędnych domów.
 • Enion ukarze odbiorców za brak prądu w zimie

  Enion ukarze odbiorców za brak prądu w zimie

  Nie ma odszkodowań za brak światła, są za to większe rachunki za prąd. Taką niespodziankę przygotowała mieszkańcom z okolic Częstochowy firma energetyczna Enion.
 • 27 marca na całym świecie zgaśnie światło

  27 marca na całym świecie zgaśnie światło

  Za miesiąc na całym świecie na jedną godzinę zgasną światła w ramach ekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi" ("Earth Hour 2010"). Ma to być symboliczny apel o przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Do przedsięwzięcia włącza się również Polska.
 • Dziś o 20.30 na całym świecie zgaśnie światło

  Dziś o 20.30 na całym świecie zgaśnie światło

  37 miast zapowiedziało, że w sobotę wieczorem przyłączy się do światowej ekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi". Na całym świecie wyłączone zostanie oświetlenie miast, by dać sygnał do efektywnej walki z globalnym ociepleniem.
 • Uwaga na warunki pracy

  Uwaga na warunki pracy

  Właściwie każdy pracodawca dąży do podniesienia wydajności oraz wzrostu efektywności pracy wśród pracowników.
 • Światła na wyniki spółek

  Miniony tydzień na rynkach finansowych nie dał jednoznacznych wskazówek inwestorom. Fatalne wyniki banku inwestycyjnego Merrill Lynch i znacznie mniejszy wzrost zysku w Google naprzeciw mniejszej stracie Citigroup i generalnie niezłym wynikiem JP Morgan czy Wells Fargo, które mogłyby sugerować, że najgorsza część kryzysu finansowego jest już za nami. Bardzo szybki wzrost cen konsumenta w USA (przypomnijmy, w czerwcu po wyeliminowaniu wahań o charakterze sezonowym ceny wzrosły aż o 1,1% m/m) kontra spora korekta na rynku ropy naftowej.
 • Światło i przestrzeń

  Światło i przestrzeń

  Twoje mieszkanie jest zbyt małe? Ciągle wydaje się ponure i za słabo oświetlone? Producent farb Dulux® znalazł na to sposób. To Dulux®
 • Płaskie jest piękne

  Płaskie jest piękne

  Są teraz już tak tanie, że stają się urządzeniami powszechnego użytku, skutecznie wypierając stare odbiorniki z kineskopem.
 • Uwaga! Zwodzą klientów!

  Nie ma w Polsce banku, który nie oferowałby produktu pod obiecującą nazwą "kredyt przez internet". Tymczasem to wciąż fikcja i zwodzenie klientów. W Polsce przez internet można najwyżej wypełnić wniosek kredytowy, który i tak trzeba wysłać pocztą.