menway - światła

Artykuły - światła (6)

 • Algorytm ograniczy liczbę wypadków samochodowych

  Algorytm ograniczy liczbę wypadków samochodowych

  Naukowcy opracowali algorytm, pozwalający przewidzieć, który samochód może wjechać na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Daje to czas na reakcję kierowców jadących naprzeciwka samochodów i ogranicza liczbę wypadków.
 • Jesteś nocnym markiem? Niedobrze...

  Jesteś nocnym markiem? Niedobrze...

  Pamiętacie skecz "Ani Mru Mru" z Tofikiem? Tatuś powtarzał w nim małemu: "Żarówka cię nie może zabić. Słoneczko - tak, ale nigdy żarówka". Okazuje się jednak, że od światła żarówki można łatwo... przytyć. Ale tylko w nocy.
 • UFO krąży nad Chinami

  UFO krąży nad Chinami

  Prawie codziennie chińskie media donoszą o kolejnym przelocie UFO nad terytorium Państwa Środka. Sporo takich zajść udokumentowano relacjami świadków, fotografiami i filmami. Czy to oznacza, że pozaziemskie cywilizacje mają jakieś plany wobec najludniejszego kraju świata?
 • Extazy - gorzkie pigułki

  Extazy - gorzkie pigułki

  Extasy to używka typowo imprezowa. Rzadko kto połyka ją w domu. Żeby naprawdę poczuć działanie "dropsów", potrzebni są ludzie, muzyka, światła i taniec. A podczas tańca temperatura podnosi się jeszcze bardziej.
 • UFO obserwujemy od wieków

  UFO obserwujemy od wieków

  Niezidentyfikowane Obiekty Latające widywane są pod każdą szerokością geograficzną. Problem w tym, że era UFO nie zaczęła się w połowie XX-go wieku - trwa od setek lat.
 • Zabawy dla całkiem dorosłych

  Jeżeli wasze łóżkowe doświadczenia mają na drugie imię Monotonia, przeczytaj ten artykuł. Oto przebieranki i pikantne filmiki, czyli świetne sposoby na seks, którego długo nie zapomnisz. Ani ona.