"Świat według Kiepskich"

Artykuły - "Świat według Kiepskich" (45)

 • Małgorzata Kożuchowska: Szukam wyzwań

  Małgorzata Kożuchowska: Szukam wyzwań

  Pamiętamy ją z filmu "Kiler" i z "M jak miłość". Gra w "rodzince.pl", z powodzeniem występuje w teatrach. To nie wszystko. Aktorka zaprezentuje teraz swój talent w serialu "Świat według Kiepskich".
 • Małgorzata Kożuchowska zna się na żartach

  Małgorzata Kożuchowska zna się na żartach

  Na planie 23. sezonu "Świata według Kiepskich" pojawiła się Małgorzata Kożuchowska. Będzie gościem specjalnym odcinka. Ale to nie jedyny jej występ, który zobaczymy wkrótce na ekranie.
 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.
 • Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już "Świata według Kiepskich". W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.
 • "Świat według Kiepskich": Sylwester Mariolki

  "Świat według Kiepskich": Sylwester Mariolki

  Barbara Mularczyk ani trochę nie przypomina zwariowanej Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Poza pracą na planie serialu, spełnia się jako żona i mama 2-letniej Oli. Nam opowiada m.in. o tym, jak w tym roku spędzi sylwestra.
 • Romantyczny dżentelmen

  Romantyczny dżentelmen

  Ma na koncie wiele ról teatralnych i filmowych. Choć jego dorobek aktorski jest bardzo bogaty, to najbardziej znany jest jako Marian Paździoch z serialu "Świat według Kiepskich". Nie ma prawa jazdy, a zwiedził prawie pół świata.
 • Ryszard Kotys: Chciałem być marynarzem

  Ryszard Kotys: Chciałem być marynarzem

  Już 6 marca ruszają nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich"! Mieszkańcy pewnej kamienicy we Wrocławiu otworzą Muzeum Seksu!
 • "Kiepscy": To już 17. transza!

  "Kiepscy": To już 17. transza!

  Zakończyły się zdjęcia do kolejnej, siedemnastej już transzy serialu "Świat według Kiepskich". W najnowszej serii scenarzyści szykują dla widzów kolejne niespodzianki i absurdalne historie mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki.
 • Aktorka z przypadku

  Aktorka z przypadku

  Teraz cały mój wolny czas poświęcam 10-miesięcznej córeczce, Oli - mówi Barbara Mularczyk-Potocka. Aktorkę znamy przede wszystkim z roli Mariolki w "Świecie według Kiepskich", która bardzo jej w życiu pomogła.
 • Huczne rubinowe gody u Kiepskich

  Huczne rubinowe gody u Kiepskich

  Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich" (produkcja ATM Grupa SA dla Polsatu). W nowych odcinkach Halinka i Ferdek Kiepscy będą hucznie świętować rubinowe gody.