Sweet

Artykuły - Sweet (7)

 • Sweet: Steve Priest nie żyje

  Sweet: Steve Priest nie żyje

  W wieku 72 lat zmarł Steve Priest, współzałożyciel legendy glam rocka - brytyjskiej grupy Sweet.
 • Sweet zacznie w Polsce

  Sweet zacznie w Polsce

  Reaktywowana legenda glam rocka - brytyjska grupa Sweet rozpocznie trasę "NYC World Tour" od dwóch koncertów w Polsce.
 • Colian ma umowę zakupu FC Solidarność

  Colian ma umowę zakupu FC Solidarność

  Colian Sweet, spółka zależna Coliana, zawarła ze Spółdzielnią Pracy Przemysłu Spożywczego "Solidarność" umowę sprzedaży 21.830 udziałów (77,4 proc.) udziałów Firmy Cukierniczej "Solidarność". Cena sprzedaży za jeden udział będzie wynosiła 7.446,54 zł - podał Colian w komunikacie.
 • "Cichy Beatles", który nie chciał być Beatlesem

  "Cichy Beatles", który nie chciał być Beatlesem

  John, Paul, Ringo i - zazwyczaj na końcu - George. Ale to właśnie "cichy Beatles" - jak mówiono o George'u Harrisonie - nagrał album, który okazał się być najlepiej sprzedającą się płytą solową spośród wszystkich nagranych przez "Fab Four" po zawieszeniu działalności zespołu. Wielu uważa również, że najlepszą.
 • Szwedzki hołd dla Sweet

  Szwedzki hołd dla Sweet

  "The Sweet According To Sweden" to tytuł albumu, który kilkunastu muzyków, głównie szwedzkich, nagrało w hołdzie legendarnej brytyjskiej grupie Sweet. Płyta ma być dostępna w sprzedaży już 9 lutego. Wydawcą jest wytwórnia Rivel Records.
 • Sweet: Kompilacja na DVD

  Sweet: Kompilacja na DVD

  Składanka największych przebojów brytyjskiej grupy Sweet ukaże się na DVD pod koniec października. Jest to data premiery na Wyspach Brytyjskich. Nie wiadomo jeszcze, czy materiał ten ukaże się w Polsce. Wydawcą w Anglii jest wytwórnia Wienerworld.
 • Zmarł perkusista grupy Sweet

  Zmarł perkusista grupy Sweet

  Mick Tucker, perkusista popularnej w latach 70. angielskiej grupy Sweet, zmarł w szpitalu w czwartek, 14 lutego, na komplikacje spowodowane przebytą pięć lat temu białaczką. Muzyk miał 54 lata.